EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By szmaszmo
#1760065
Witka, dzisiaj chcialem podlaczyc swojego sxa pod kabel i okazalo sie ze port jest wylatany i luzny, nie laduje etc. Nie pamietam czy w edymie byla gwarancja na rok. Czy ktos mial podobny problem i jest w stanie powiedziec czy da sie to w razie co samemu ogarnac? Z lutowaniem nie mam wiekszych problemow. W karcie doczytalem ze rzekomo na port jest 3 miesiace gwarancji , co wydaje mi sie troche dziwne. Sam mod dziala ale bez ladowania jest kiszka. Jakies dobre rady?
Awatar użytkownika
By matatiti
#1760073
O gwarancji zapomnij. Nie próbuj też naprawiać tego samodzielnie, bo jakiekolwiek próby odkręcenia śrubek skazane są na niepowodzenie. Istnieje prawdopodobieństwo, że owe śrubki były wkręcane z towarzyszeniem kleju, o czym kilka osób już się boleśnie o tym przekonało.Ja bym tego nie ruszał i został przy zewnętrznej ładowarce.
By szmaszmo
#1760076
Nie mam zewnetrznej i nigdy nie lubialem korzystac. Swoja droga probowalem odkrecic i zlamalem torxa. Skoro o gwarancji moge zapomniec to chyba ostatni moj sprzet z tej stajni. Raczej bede probowal odkrecic i ewentualnie dam do wymiany znajomemu elektronikowi z zawodu. Jakis polecany srubokret do tego ? Swoja droga myslalem ze za taka kase mozna sie spodziewac lepszego serwisu gwarancyjnego ?
Awatar użytkownika
By matatiti
#1760083
Nie odkręcisz niczym! Też na jednej ze śrub złamałem torxa. Zostanie Ci tylko później rozwiercanie, a to już bardzo inwazyjna zabawa. Zainwestuj w jakąkolwiek zewnętrzną ładowarkę i wyjdzie Ci to taniej niż latanie po ślusarzach. Sprzęt jest fajny i żal go niszczyć.
Serwis gwarancyjny nie ma z tym nic wspólnego, bo uszkodzenie, które opisałeś wynika z winy użytkownika.
By szmaszmo
#1760088
Chyba zastanowie sie nad wystawieniem go, ladowanie przez usb jest dla mnie priorytetem :( . Sprzet owszem fajny, ale troche mnie ten port zawiodl, ,rzeklbym nawet ze bardZo, zadnych upadkow, zawsze w etui, masakra.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1760093
Jest spore ciśnienie ostatnimi czasy na menele, więc myślę, że jak go wystawisz na bazarku, to długo nie będzie czekał na nowego właściciela ;)
Ewentualnie zaczekaj jeszcze chwilę i może tu jakaś dobra dusza się zgłosi i zaoferuje swoją pomoc w naprawie.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.