EPF
Awatar użytkownika
By aiji
#1756995
Krasnal45 pisze:3

Dobrze pisze ;)
Awatar użytkownika
By aiji
#1756996
Krasnal45 pisze:3

Dobrze pisze ;)
Awatar użytkownika
By suvv
#1757027
*SMOKEKING*
Aleksandrze, z mojej strony podobają mi się 3 wersje...
Zarówno "1", "4" jak i oryginalna pierwotna czcionka są ok. Jedynie zasugerowalbym aby na rurce został sam skrót SMD bez dodatków w stylu "mod" lub "vape fan" etc...

Jeśli jednak miałbym zdecydować to"4"

Proszę rozważ jeszcze umieszczenie na rurce swojego avataru z forum, tego logo wpisanego w koło i tą samą czcionką na przycisku... :beer:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2017, 15:56 przez suvv, łącznie zmieniany 2 razy.
By spidy
#1757038
suvv pisze:*SMOKEKING*
Aleksandrze, z mojej strony podobają mi się 3 wersje...
Zarówno "1", "4" jak i oryginalna pierwotna czcionka są ok. Jedynie zasugerowalbym aby na rurce został sam skrót SMD bez dodatków w stylu "mod" lub "vape fan" etc...

Proszę rozważ jeszcze umieszczenie na rurce swojego avataru z forum, tego logo wpisanego w koło i tą samą czcionką na przycisku... :beer:



No właśnie mi też sie podoba ten avatar ,może jakiś szybki projekt ?
Awatar użytkownika
By marki51
#1757066
Mnie osobiście ten avatar nie pasuje na tej rurce
Awatar użytkownika
By mordek
#1758534
spidy pisze:No Panowie coś cisza w naszym temacie ,żadnych propozycji ?

Prosz:



Bo pierwsza opcja autora wygląda bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
By suvv
#1758836
Panowie... w imieniu modera i za jego prośbą informuję...

ostatecznie, z tego co wiem od Aleksandra, pozostały do wyboru z poniższych nr. czcionki 1 i 4:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziś wieczorem lub jutro Olek wrzuci konkrety natomiast miło widziane są wypowiedzi tych, którzy temat pominęli...

Dodatkowo ważna informacja: produkcja, w związku z faktem, iż liczy mało sztuk, zostanie uruchomiona po wpłacie przez wszystkich zadeklarowanych pełnej kwoty. Każdy otrzyma PW ode mnie (tak, właśnie ode mnie) z informacją z nr konta do wpłaty. Zostanie również określony deadline dotyczący wpłat.

Na ten moment czekajmy na info od Aleksandra... *SMOKEKING*

P.S.
Zaznaczam, że wszystko co napisałem jest zgodne z tym co powiedział Olek i także na jego prośbę te informacje umieszczam :beer:
By Dandy
#1758920
Pierwotna propozycja była najlepszą. Co się z nią stało?

W tym momencie wolę bez grawerki :(
Ostatnio zmieniony 19 lut 2017, 20:02 przez Dandy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By puzii76
#1758966
Nr 4 jest najfajniejszy wg mnie

Tapatalknięte z drogi
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1759080
Dandy pisze:Pierwotna propozycja była najlepszą. Co się z nią stało?

W tym momencie wolę bez grawerki :(

Witam
Jestem tego samego zdania, poproszę ładną satynę :), no chyba że powróci pierwsza propozycja grawerki.
Pozdrawiam
Bogdan
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1759090
Wniosek jest jeden ;)
Nie można dawać wyboru :lol:

Teraz już nie dojdziesz co kto chce ;)

Ewentualnie, za dodatkową opłatą spersonalizowane grawery, o ile jest taka opcja, to nie będzie narzekania. Bo jak rozumiem problem jest w czasie i ustawieniach maszynki?
By Dandy
#1759102
pan prezes pisze:to jak ma być elegancki mod to dlaczego nazywa się nocturne?


Nie widzę sprzeczności, tym bardziej, że "nocturne" jest francuskim wyrazem, a przecież Francja elegancja.
Awatar użytkownika
By pan prezes
#1759108
Dandy pisze:
pan prezes pisze:to jak ma być elegancki mod to dlaczego nazywa się nocturne?


Nie widzę sprzeczności, tym bardziej, że "nocturne" jest francuskim wyrazem, a przecież Francja elegancja.


heheh to powiedziałeś ;)
mnie to już wisi w sumie, chcę już ją mieć po prostu :zakrecony
Awatar użytkownika
By aiji
#1759121
Powiem tak - skoro się nie dogadamy, a nie dogadamy sie ;), to niech Twórca rozstrzygnie jak ma wyglądać ostatecznie .
Komu się nie będzie podobało, to zrezygnuje i okaże się wtedy czy projekt przetrwa...
By Krasnal45
#1759202
Wybaczcie, że się wtrącę, ale powtórzę tu za @aiji . Czepiacie się pierdół i rzeczy najmniej istotnych. Jakieś ozdóbki, literki w prawo, literki w lewo, z nóżkami, bez nóżek.... To rzeczy najmniej istotne i w ostatecznym kształcie powinny leżeć w kwestii twórcy. To jego dzieło. Jakoś nikt nie pyta o sprawy techniczne, o jakość wykonania, materiały, o jak najlepszą ergonomię moda, a to wszystko, zapewniam Was, znając nieco produkty Sohersa, będzie naprawdę na najwyższym poziomie. Nie pamiętam aby w twórczości innych moderów, kilka lat temu, było tak wiele tak dziwnych dyskusji o sprawy drugo i trzecioplanowe. Wiem, że każdy chciałby mieć coś własnego, coś innego, ale ludzie.... skupcie się na sprawach istotnych.
Sam jestem ciekaw efektu końcowego, a jeszcze bardziej jestem ciekaw, ilu z Was, w dobie wszechobecnych elektroników o naprawdę dużych możliwościach (trzy, cztery lata temu jeszcze takowych nie było, albo dopiero raczkowały), po miesiącu użytkowania rzuci rurkę w kąt i pójdzie na łatwiznę...
By ulthart
#1759210
Zgadzam się z kolegą\przedmowca. Mnie zastanawia ile rurek za pół roku będzie u tych samych userow którzy tak bardzo "dbają o czcionkę" Kolejne pytanie ile tak naprawdę ludzi zapłaci . Mod to nie grawer a wykonanie gwintów , konektora i przycisku. To ma ogromny wpływ na działanie a nie znaki na nim.
Awatar użytkownika
By marki51
#1759217
Generalnie, to nawet zgadzam się z kolegami. Co do gwintów, konektora i przycisku - jakość gwarantuje Sohers, więc nikt nie wnika, bo każdy wie, że będzie najwyższy poziom. Co do czcionki, każdy może wyrazić swoje zdanie, twórcą jest Sohers i to On podejmie ostateczną decyzję o wyglądzie końcowym. Chociaż rozumiem, że każdy chciałby, żeby mod wyglądał tak, żeby mu się po prostu podobał. Zawsze lepiej trzymać w ręku coś, co popieści też nasze oczy. Mi osobiście podoba się czwarta opcja, ale rozumiem, że komuś innemu już nie koniecznie. Twórca podejmie końcową decyzję, a my albo się dostosujemy, albo nie i tyle.
Awatar użytkownika
By sohers
#1759221
Witam Panowie,
w związku że nie ma jakby przeważającej liczby głosów na dany wzór znakowania zostało mi wybrać samemu :zakrecony
Więc zostanie numer 4 jak na zdjęciu poniżej.
Przycisk otrzyma każdy jednakowy z wyjątkiem numeru seryjnego , natomiast rurka lub głowica zgodnie z wyborem każdego z was.
Panowie rozumiem że nie każdemu się może do końca podobać ale nie znakowanie tu jest najważniejsze jak już zostało wspomniane przez kilku kolegów ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
By sohers
#1759222
miron52 pisze:Ja włączę się w temat jak szczegóły na temat kolorystyki tych ornamentów się zaczną.


Czarny laser *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By suvv
#1759224
Panowie...

wybaczcie ton mojej wypowiedzi ale muszę...
Dość długo "pracowałem" nad Aleksandrem, byłem jak przysłowiowa "męcząca buła" namawiając go na tego moda... gdy wreszcie się udało, gdy jesteśmy już prawie na finiszu chcecie aby temat poległ? z powodu czcionki graweru?

Czy posiadacze dragona, t-rexa czy saturna narzekali kiedykolwiek na moda bo czcionka nie pasowała?
Od początku było wiadomo, że to nie custom mod, jeśli takiego poszukujecie Sohers oferuje przepiękne drewniaczki - przy ich cenie można pozwolić sobie na personalizacje stricte pod siebie :wink:

Olku, dzięki za stanowisko, ja nadal jestem za i podtrzymuję chęć zakupu moda... :beer:
By Dandy
#1759233
Krasnal45 pisze:Wybaczcie, że się wtrącę, ale powtórzę tu za @aiji . Czepiacie się pierdół i rzeczy najmniej istotnych. Jakieś ozdóbki, literki w prawo, literki w lewo, z nóżkami, bez nóżek.... To rzeczy najmniej istotne i w ostatecznym kształcie powinny leżeć w kwestii twórcy. To jego dzieło. Jakoś nikt nie pyta o sprawy techniczne, o jakość wykonania, materiały, o jak najlepszą ergonomię moda, a to wszystko, zapewniam Was, znając nieco produkty Sohersa, będzie naprawdę na najwyższym poziomie. Nie pamiętam aby w twórczości innych moderów, kilka lat temu, było tak wiele tak dziwnych dyskusji o sprawy drugo i trzecioplanowe. Wiem, że każdy chciałby mieć coś własnego, coś innego, ale ludzie.... skupcie się na sprawach istotnych.
Sam jestem ciekaw efektu końcowego, a jeszcze bardziej jestem ciekaw, ilu z Was, w dobie wszechobecnych elektroników o naprawdę dużych możliwościach (trzy, cztery lata temu jeszcze takowych nie było, albo dopiero raczkowały), po miesiącu użytkowania rzuci rurkę w kąt i pójdzie na łatwiznę...


Po pierwsze pytałem o konektory wcześniej, przejrzyj sobie moje posty w tym temacie lub innym dotyczącym tego projektu.
Po drugie jesteśmy konsultowani tylko w zakresie czcionki i grawerów, dlatego dyskusje właśnie tego dotyczyły.
Stąd taka moja rada: zanim się interweniuje w przemądrzały sposób w dany temat warto się najpierw z nim zapoznać.
Poza tym wygląd moda też jest istotną kwestią, mimo, że nie każdy został obdarowany zmysłem estetycznym.
Awatar użytkownika
By suvv
#1759236
@Dandy nie wiem jak mam interpretować Twoją wypowiedź więc zapytam wprost, bez żadnej złośliwości :wink: ...
Czy nadal jesteś zainteresowany tym, co zaoferował Sohers? Chciałbym wiedzieć gdyż będę rozsyłał, pewnie w środę, PW z danymi etc... :beer:
By Dandy
#1759242
suvv pisze:@Dandy nie wiem jak mam interpretować Twoją wypowiedź więc zapytam wprost, bez żadnej złośliwości :wink: ...
Czy nadal jesteś zainteresowany tym, co zaoferował Sohers? Chciałbym wiedzieć gdyż będę rozsyłał, pewnie w środę, PW z danymi etc... :beer:


Moja wypowiedź nie wymaga wykładni, po prostu odniosłem się do tego co napisał krasnal45.
Jednak odpowiem na pytanie: zmodyfikowałem już wcześniej swój wpis na liście, mod biorę ale bez grawera na rurce (rurkach, bo zamawiam dodatkową 18350).
Awatar użytkownika
By suvv
#1759272
Dandy pisze:
suvv pisze:@Dandy nie wiem jak mam interpretować Twoją wypowiedź więc zapytam wprost, bez żadnej złośliwości :wink: ...
Czy nadal jesteś zainteresowany tym, co zaoferował Sohers? Chciałbym wiedzieć gdyż będę rozsyłał, pewnie w środę, PW z danymi etc... :beer:


Moja wypowiedź nie wymaga wykładni, po prostu odniosłem się do tego co napisał krasnal45.
Jednak odpowiem na pytanie: zmodyfikowałem już wcześniej swój wpis na liście, mod biorę ale bez grawera na rurce (rurkach, bo zamawiam dodatkową 18350).


Fajnie że nadal chcesz kupić moda aczkolwiek mam wrażenie, że zachowujesz się jakbyś robił łaskę decydując się na tą rurkę od Sohersa. Nie prosiłem Ciebie o wykładnię umożliwiającą interpretację tego co napisałeś, uwierz że jakieś szkoły kończyłem, logika nie jest mi obca...tak wiec prosiłbym abyś zwyczajnie poluzował pasek bo strasznie się spinasz *SMOKEKING* :beer:
Naprawdę luzik kolego, z pewnością będziesz zadowolony *GOOD* *PIWKO*
By Dandy
#1759395
@suvv
Łaski nie robię, bo nie mogę. Albo kupuję mod, albo rezygnuję z zakupu, to jest mój wolny wybór.
Jednak wyjaśnię dla porządku, że byłem pierwszym po Tobie, który się na listę wpisał, co wskazuje na pewną motywację do nabycia moda od Sohersa.

reedycja-moda-od-sohers-a-t117387.html#p1750185

W tym miejscu wskazywałem: "możliwie bez wygrawerowanego wzoru typu czaszka lub innego ponurego logo."
Na co odpisałeś: "Wątpię aby grawerunek przedstawiał czaszke lub inne straszydło...mod miałby być klasycznym rozwiazaniem z nutkami stylu i elegancji".

Grała zatem gitara, po czym pierwotna propozycja Sohersa bardzo mi odpowiadała, czcionka ciekawa, nowoczesna: gicior.
Teraz czaszki nie ma, ale czcionka nr 4 jest ponura, jak wcześniej napisałem jest w stylu rodziny Adamsów.
Mam więc powody, by być lekko rozczarowany finalnym wyborem i w tym momencie wolę mieć rurkę bez napisu.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.