EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Xivu
#1714482
Witam. Szukam słodkich aromatów tytoniowych. Coś w stylu liquidów camela BM albo od Kinga(to był mój nr 1). Jak na razie podchodzi mi 555 Aqua i Camila Atoms Lab.
By katoda
#1714542
Hmmm, wielkiego doświadczenia z aromatami tytoniowymi nie mam, ale ostatnio zalałem sobie Sunrise Tobacco z Flavor West, po ponad 30 dniach leżakowania. Słodziutko i nutka tytoniu też jest, więc możesz sobie na listę "do sprawdzenia" wciągnąć.
Co ciekawe, producent zaleca stężenie 15 - 20%, a u mnie już 5% dało tak mocny posmak, że spróbowałem jeszcze 10% (zawsze robię próbki 5,10,15 i 20%) i dałem sobie spokój, bo kubki smakowe wołały "dość!".
Awatar użytkownika
By szadek89wwa
#1732202
Xivu pisze:Witam. Szukam słodkich aromatów tytoniowych. Coś w stylu liquidów camela BM albo od Kinga(to był mój nr 1). Jak na razie podchodzi mi 555 Aqua i Camila Atoms Lab.


RY4 Double TPA słodki przyjemny smak.
Uważaj bo niektóre tytoniówki a raczej wypuszczana chmura śmierdzi i drażni domowników :D
Awatar użytkownika
By skygge
#1732274
Tobacco "C" z Inawery.
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1739037
Dromeary od Inawera. Przy gęstej atomizacji pachnie prawie jak wata cukrowa, ale nie czuć słodyczy w ustach. Bardzo lubię, świetnie komponuje się z aromatami kawowymi. Minimum 2 tygodnie leżakowania.
By Krasnal45
#1739075
ewaldus pisze:Szukam Aqua 555. Ktoś coś? W dobrym sklepie brak.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Próbowałeś "555" z FE ?
By Asiak
#1739615
Nie palę już tytoniówek , ale jak paliłam to często mieszałam aromaty np tytoniówka i cola, lub tytoniówka i limonka lub coś w tym stylu. Może po prostu spróbuj pomieszać.
By Renkloda
#1739715
Lubię tytoniówki. Ze słodkich polecam 3becca z Extreme Flavours, podobnie słodki jest Ry4 double z Perfumer's Apprentice. Mniej słodki, ale pyszny jest Cohiba, słodawy i kakaowaty jest Sailor, a lepko słodziuśki Burley - wszystkie trzy z EF. Delikatny i lekko słodki od melasy jest Traveller - baza tytoniowa od Maiart. Pozdrawiam
By ewaldus
#1739804
Ponawiam pytanie. Gdzie kupie 555 od Aqua. Szukam tego konkretnego aromatu.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By miron52
#1739809
ewaldus pisze:Ponawiam pytanie. Gdzie kupie 555 od Aqua. Szukam tego konkretnego aromatu.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Ja zamówiłem w "e-liquide.com"
Awatar użytkownika
By jacekgothic
#1741863
Aqua revolution jest słodkawy. Bardzo fajny smak, ale...
...ale jak zrobiłem próbkę, to po tygodniu leżakowania lq był taki sobie. Potem zapominałem o tym samogonie i leżał ~ 6 miesięcy.
Ostatnio ponownie spróbowałem i jest rewelacyjny, ma tylko jedną wadę a mianowicie chmura strasznie śmierdzi (zapach Acetyl Pyrazine przy tym, to pikuś :lol: ), mam zakaz wapownia tego w domu :mrgreen:
By Nenesz
#1755726
Xivu pisze:Witam. Szukam słodkich aromatów tytoniowych. Coś w stylu liquidów camela BM albo od Kinga(to był mój nr 1). Jak na razie podchodzi mi 555 Aqua i Camila Atoms Lab.

Witam cumplu. Udało Ci się coś znaleźć w podobie do Camela od Kinga ?
Awatar użytkownika
By Deimond
#1757173
TPA Mild Black i RY4
Awatar użytkownika
By szadek89wwa
#1758172
anal_destroyer pisze:
szadek89wwa pisze:Polecam Atmos Lab - APACHE fajna tytoniówka


Może ja mam podniebienie ze żwiru, ale to nie jest słodka tytoniówka.


zrób 0,4% APACHE na vpg plus i zobaczysz jaki wspaniały słodki tytoniowy smak
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1758179
szadek89wwa pisze:
zrób 0,4% APACHE na vpg plus i zobaczysz jaki wspaniały słodki tytoniowy smak


0,4%? Serio? Vpg plus to słodka baza bo zawiera etylomaltol. Aromat do słodkich nie należy, ja tam w tle czuję kakao/gorzką czekoladę, coś w ten deseń.
By Krasnal45
#1758254
szadek89wwa pisze:zrób 0,4% APACHE na vpg plus i zobaczysz jaki wspaniały słodki tytoniowy smak

Dokładnie taki sam smak uzyskasz z tej bazy bez dodatku tego 0.4% aromatu :mrgreen:
Awatar użytkownika
By puzii76
#1758266
Przy tym stężeniu to chyba faktycznie Apache nie czuć, a dla mnie też jest to bardzo wytrawny i ostry aromat.

Tapatalknięte z drogi
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.