EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Kiepek
#1758232
Witam serdecznie!
Sprawa wygląda następująco - 2 dni temu postanowiłem że zrobię sobie bazę, gdyż nastawała powoli susza, po fakcie dokonanym, zauważyłem że gliceryna której używam jest miesiąc po dacie ważności, teraz pytanie do was, czy baza jest do wylania czy raczej nic mi się nie stanie od tej gliceryny po terminie?
Chciałbym usłyszeć wasze zdanie, gdyż napisałem na grupie na fb i ludzie pisali, że niby nadal jest zdatna do użytku i nic nie powinno się stać, aczkolwiek średnia wieku na tej grupie to +/- 15 lat, więc wolę zapytać tutaj :).
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1758235
Gliceryna to wspaniała pożywka dla bakterii.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1758237
Daruj sobie eksperymenty na własnym zdrowiu, zwłaszcza, że gliceryna to niewielki wydatek i szkoda ryzykować. Jak już wspomniał Riccardo, gliceryna to idealne środowisko do wylęgu bakterii, a dłuższy czas im tylko w tym sprzyja.
Awatar użytkownika
By miblah
#1758238
Chyba, że była ciągle w lodówce - ale nie była...c'nie? ;)

Tapatalk.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2017, 21:21 przez miblah, łącznie zmieniany 2 razy.
By Kiepek
#1758241
Dziękuję panowie, gliceryna już w kibelku :D
A np jeśli mam liquidy zrobione 2 miesiące temu na tej glicerynie, to mogę je dokończyć czy też raczej out?
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1758244
Jak z nikotyną i glikolem, to powinno być OK, chociaż generalnie po terminie się nie używa. Gdzieś chyba Chemik coś pisał, że są jakieś drobnoustroje, dla których nikotyna to papu.
Awatar użytkownika
By miblah
#1758249
Glikol propylenowy jest stosowany jako konserwant, wiec jak dodałeś go do mieszanki, i nie wyczujesz w niej dziwnych smaków, to wapuj.


Tapatalk.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.