EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By janosik77
#1756282
Witam!

Mam problem z wymiana grzałki w melo 3 mini. W sklepie została zamontowana mi orginalna grzałka i teraz chciałem ją po raz pierwszy wymienić. Niestety nie mogę jej wykręcić ponieważ całe szkło kręci mi sie dookoła własnej osi na tym dolnym grubszym oringu.Może ktos mi powiedziec jak to odkrecić?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Nocna Sowa
#1759347
Wznawiam temat.
Mam ten sam problem, nie mogę wymienić grzałki w Melo 3.
Manual niestety nic nie pomógł.

Czy ktoś może pomóc?
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1759357
Odkręć górny kap, wypchnij baniak, odkręć dolny kap, wykręć grzałkę, wkręć nową grzałkę i poskładaj wszystko do kupy. Można przy okazji, przed wkręceniem nowej grzałki wszystko wypłukać pod ciepłą wodą. Można to też odkręcić bez wypychania baniaka, ani odkręcania górnego kapa. trzeba po prostu "Atomizer base" odkręcić od "Air Pipe", ale nie trzymając za szkło(bo ono nie jest do niczego przytwierdzone na stałe) tylko za podstawę "Air pipe". Jednak podstawa jest dosyć wąska więc łatwiej jest całość rozebrać wypychając szkło.
By Skoroszyt
#1759369
Albo jakąś pęsetą zablokować górną cześć wprowadzając ją w otwory do nalewania liquidy, wtedy odkręcasz bazę :) ostatnio mi to pomogło
Awatar użytkownika
By Nocna Sowa
#1759392
Bardzo dziękuje za porady, nie dałem rady "wypchnąć" tubki, ale sposób z pęsetą zadziałał!!!
Teraz kąpiel, wymiana grzałki i będziesz pan zadowolony.

:) :beer: :)
By fuengo
#1762072
Ja mam problem dalej. Może macie jakieś inne pomysly albo miejsce gdzie ktoś mi w Warszawie pomoże? Dziękuję

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
By stefan1.44
#1810556
Nocna Sowa pisze: sposób z pęsetą zadziałał!!!
Teraz kąpiel, wymiana grzałki i będziesz pan zadowolony.

:) :beer: :)


i u mnie tez zadziałało z pęsetą
By stefan1.44
#1810559
jest to możliwe by po wymianie na nową grzałkę i paru wdechach spaliła się?zaraz po wymianie ok,a teraz smród *SMOKEKING* że hej!!!!
By Adrian27
#1810589
Ja mam pytanie z innej beczki chodzi o airflow jest tak slaby? Czy zle go otwieram,? Ktos pomoze?
By Krasnal45
#1810607
stefan1.44 pisze:jest to możliwe by po wymianie na nową grzałkę i paru wdechach spaliła się?zaraz po wymianie ok,a teraz smród *SMOKEKING* że hej!!!!

Chińczyk ją robił w piątek po południu i już myślał o misce ryżu...
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.