EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Dziamdzior
#1754758
Witam
Chciałbym zaprezentować wszystkim boxa którego udało mi się stworzyć. Po fazie prób mogę oficjalnie wystawić pierwszą sztukę na sprzedaż
Mianowicie mowa jest o zasilaniu opartym na elektronice DNA200 oraz pakiecie lipo o pojemności 1300mah 11.1v. Przednia płyta jak i przyciski wykonane zostały ze stali 304, konektor to znany wszystkim fatdaddy v4, obudowa natomiast została wykonana z drewna stabilizowanego
Wymiary to 95x52x25

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wątek przeniesiono do działu Home Made. Korzystanie z działu "Stragan z Modami" możliwe jest tylko za zezwoleniem i wiedzą administracji forum. Tym samym nie ma zgody na jakąkolwiek otwartą formę sprzedaży za pośrednictwem forum.
M.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1754817
Ładny, ale jak dla mnie to chyba zbyt kanciasty.
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1754819
Patrząc po minie to on się boi albo mu j przymarzły ;p a tak serio to ładny :D fakt kanciasty ala sig100 no ale mi się podoba :)

Wysłane z mojego Bulbulatora.
Awatar użytkownika
By yetisize
#1754836
Widać, po zdjęciach przynajmniej, że do wykończeniówki się nie przyłożyłeś.
Metalowa część ucieka w prawo. Razi to. Tak samo ja śrubki nie mieszczące się w gniazda. I nieobrobione krawędzie stali.
W modzie za pieniądze które sobie życzysz (widziałem post przed moderacją), ja jako klient wymagałbym zdecydowanie więcej.
Ot, ceglaście wielki kwadraciak, z dwukrotnie przeszacowaną ceną.
Awatar użytkownika
By Dziamdzior
#1754890
Dziękuje za cenne uwagi co do śrub mocujących specjalnie użyłem wystających gdyż na żywo wygląda to jak dla mnie super ale jeśli razi to kogoś tak mocno to śruby mogę wymienić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Kondrzak
#1755022
Fajny fajny tylko jak kolega wyżej napisał mógłbyś lepiej spasować front :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.