EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By zelkonator
#1755005
Hej :) Nie mam długiej historii z epapierosami, więc wiedza też niewielka. Dotychczas używałem ijusta 2, miał on za zadanie sprawdzić czy vaping to coś dla mnie. Teraz przymierzam się do zakupu moda i mam dwóch faworytow:
-evic VTwo mini+ Uwell crown mini
-SMOK h-priv+ micro tfv4 tank
Jestem jednak otwarty na propozycje w tych okolicach cenowych. Bardzo istotny jest dla mnie smak, dym to sprawa drugorzędna, mała jego ilość to nic złego, przeszkadza mi za to gdy jest go bardzo dużo.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1755007
Rzucasz palenie?, czy tylko tak, "bo taka moda w gimbazie"?
By zelkonator
#1755009
Nie rzucam, i nie gimnazjum. Wolę e, że względu na koszt i brak utrzymującego się zapachu tytoniu
Awatar użytkownika
By suvv
#1755014
W związku z faktem, że nie masz "problemu" nikotynowego i nie próbujesz rzucać klasycznego palenia trudno Ci będzie znaleźć tutaj pomoc, gdy zwyczajnie chcesz sobie powapować, gdyż to tańsze i fajniejsze. To forum kiedyś powstało w idei rzucania śmierdzieli na rzecz czegoś mniej szkodliwego i wszelkie inne inicjatywy związane z rekreacyjną chmurką dla smaczku były, że tak kolokwialnie powiem, tępione.
Uprzedzę część komentarzy... daj sobie z tym spokój, nikt Ci tu nic w tej sytuacji nie poleci (pamiętaj, że promowanie czegoś takiego jest nie legalne ), a jeśli ktoś coś napisze to będzie brzmiało mniej więcej tak: idź kup sobie colę albo inny napój, zabierz kobietę do kina albo zrób coś dla swojego zdrowia a nie próbuj pakować się w wapowanie...

Jeśli chcesz poznać info o zaproponowanych sprzętach - przejrzyj forum, znajdziesz tam o nich wszystko...
Ostatnio zmieniony 04 lut 2017, 17:09 przez suvv, łącznie zmieniany 1 raz.
By zelkonator
#1755017
Więc zapytam w ten sposob, kolega ma problem z rzuceniem palenia i nie wie, który z tych zestawów będzie dla niego lepszy.
Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.