EPF
http://maiart.pl/
By FlashGordon
#1752089
Dziękuję, zobaczymy jak solo i co z tego można ukręcić ;)
By FlashGordon
#1752157
Dziękuję będę uważał, zrobię kilka próbek solo ;)
Myślę z czym by się to mogło komponować, jakieś ciastka "oreo" może da się z tego ukręcić ;)
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1752347
Dzięki,wiem że uszlachetniacz jednak nie miałem do czynienia z nim a zapytać nie zaszkodzi.Zrobi się próbę z dodatkiem Travellera i bez ale najpierw spóbuję solo tylko z bazą,niektórym podchodzi w takiej postaci.
By berto
#1753909
Czy Tabakiera i Złoty Liść pachną podobnie czy też zupełnie inaczej? Mam oba i zapach jest według mnie identyczny, kolor też. Pytam bo być może doszło do pomyłki przy rozlewie.
By MaiArt
#1753946
Chciałem uzyskać od Pana bliższe informacje na temat zakupionych produktów (wygląd, kolor, miejsce zakupu, ...), gdyż prawdopodobnie może być to pomyłka (pierwsza w naszej historii) podczas konfekcjonowania ;( Aromat "Złoty liść" jest zdecydowanie jaśniejszy i ma kolor oraz zapach herbaciany. Tabakiera ma kolor ciemniejszy i bardziej rozbudowane nuty aromatyczne.
Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację i proszę o podanie adresu w celu wysłania właściwego aromatu.
Jeżeli ktoś z Państwa również padł ofiarą naszego błędu, to uprzejmie prosimy o zgłaszanie tego faktu, a natychmiast otrzymają Państwo właściwy produkt.

Raz jeszcze serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację ;(
By berto
#1753955
Aromaty zakupiłem w sklepie wapujemy.pl 6 grudnia 2016. Tabakiera, Bosman, Złoty Liść oraz kilka innych z datą ważności 11/2018. Ja niestety nie potrafię opisywać smaków czy zapachów ale w mojej opinii Tabakiera i Złoty Liść pachną tak samo lub prawie tak samo a kolor mają identyczny. Co do koloru jestem pewny. Za to Bosman jest odrobinę jaśniejszy i ma zapach właśnie herbaciany a przynajmniej tak mi się kojarzy. Swoją drogą niesamowicie przyjemny zapach. Namieszałem dzisiaj po 40ml i zobaczę za jakiś czas co z tego wyniknie.

Pomyłki wszystkim się zdarzają więc nie widzę problemu.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1753976
Zapach herbaciany? Również kupiłem złoty liść i na węch herbaty nie wyczuwam. Bliżej mu właśnie tabakiery ale nie pamiętam bo dawno nie miałem.
Liquid jeszcze dojrzewa, ale co do smaku zdam relację. Niedlugo będę w Częstochowie to kupię tabakierę by porównać.
By MaiArt
#1754236
Wygląda na to, iż nie było żadnej pomyłki i produkty są dobrze oznakowane. Złoty liść stanowił bazę do otrzymania aromatu tabakiera i w wersji skoncentrowanej mają zbliżony kolor i zapach ;)
By MaiArt
#1754396
Mój błąd... Miałem resztkę aromatu "Złoty liść" na dnie butelki i wydawała się dużo jaśniejsza od stojącej obok pełnej buteleczki aromatu "Tabakiera". Byl to jednak tylko efekt wizualny wynikający z grubości warstwy (pełne buteleczki mają taki sam kolor) i stąd moja błędna informacja :(
Raz jeszcze serdecznie przepraszam za zamieszanie...
By MaiArt
#1754854
A tymczasem praca w naszych laboratoriach idzie pełną parą i wśród nowości mogą Państwo znaleźć aromat dedykowany pasjonatom smaków słodko-kwaśnych:

Pigwa

Aromat doskonały zarówno "solo", jak i w kompozycjach wieloskładnikowych.
Powraca również znany już z liquidów aromat:

Tiramisu

stanowiący połączenie słodkości kawy z mlekiem z goryczką kawy rozpuszczalnej na finiszu.

Serdecznie polecamy ;)

cdn...
Awatar użytkownika
By snoopher
#1754857
Chętnie pigwy bym spróbował zanim dorwę się do pełnej butelczyny aromatu 8)
Kiedyś udało mi się dostać innej firmy, potem przestała mi smakować jak zmieniłem sprzęt z jakiegoś clearomizera na konkretny parownik :)
By MaiArt
#1754894
snoopher pisze:Chętnie pigwy bym spróbował zanim dorwę się do pełnej butelczyny aromatu 8)

A właściwie czemu nie, jak tak?
Mamy dla Was 10 (+1 dla pomysłodawcy) darmowych próbek aromatu "Pigwa". Osoby zainteresowane otrzymaniem próbki prosimy o wpisywanie się na poniższą listę:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1754904
1 Isia
2 Herman
3 RossOgrodnick
4 Master_PiT
5
6
7
8
9
10
Awatar użytkownika
By rossogrodnick
#1754905
Zapomniałem zrobić jak trzeba, dziękuję Isia ;)

A jeżeli chodzi o aromat, jako fan pigwówki hand-made w butelce, chętnie sprawdzę jak wyglądać będzie w chmurce, więc poproszę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By blucas
#1754907
@snoopher, @MaiArt :beer:
1 Isia
2 Herman
3 RossOgrodnick
4 Master_PiT
5 blucas
6
7
8
9
10
Awatar użytkownika
By layback
#1754910
1 Isia
2 Herman
3 RossOgrodnick
4 Master_PiT
5 blucas
6 layback
7
8
9
10
Awatar użytkownika
By layback
#1754912
Poprawiam :)

1 Isia
2 Herman
3 RossOgrodnick
4 Master_PiT
5 blucas
6 layback
7 ADINI
8
9
10
Awatar użytkownika
By marki51
#1754920
1 Isia
2 Herman
3 RossOgrodnick
4 Master_PiT
5 blucas
6 layback
7 ADINI
8 Krasnal45
9 krzychu44k - a na przykład tak :)
10 marki51
Ostatnio zmieniony 04 lut 2017, 11:32 przez marki51, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By marki51
#1754959
Krasnal45 pisze:Najprostszą metodą kopiuj--- wklej :mrgreen:

Przepisałem ręcznie :P
Awatar użytkownika
By snoopher
#1754981
MaiArt pisze:
snoopher pisze:Chętnie pigwy bym spróbował zanim dorwę się do pełnej butelczyny aromatu 8)

A właściwie czemu nie, jak tak?
Mamy dla Was 10 (+1 dla pomysłodawcy) darmowych próbek aromatu "Pigwa". (...)


*1st*
Bardzo dziękuję Panie Arturze za taką możliwość. :D
Nie omieszkam podzielić się opinią po spróbowaniu.
*SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By quse
#1755030
Cały czas monitorowałem ich stan magazynowy aromatów w oczekiwaniu właśnie na Early Grey. Nie ukrywam, że wiąże z tym aromatem spore nadzieje :)
Dziękuję za szybką odpowiedź. :)
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1755117
Ewentualnie możesz zakupić czarną herbatę + Bergamotka, by uzyskać earl grey
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1755219
Ja daję 0.6% i bardzo mi odpowiada
Dobrze smakuje też dodanie cytryny
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1755314
skajter pisze:7.Skajter


Chyba coś nie pykło.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 19
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.