EPF
Awatar użytkownika
By cimon
#1737198
Hcigar VT250 adopts Evolv DNA250 TC chip.The DNA 250 is a power regulated digital switch-mode DC-DC converter for personal vaporizers. It features Evolv's patented Wattage Control, Temperature Protection, Preheat, OLED Screen, and waterproof onboard buttons. The USB port and Evolv's EScribe software can be used to customize or monitor the user experience. The DNA 250 runs from a 3 cell lithium polymer battery, and features cell- by-cell battery monitoring and integrated 2A balance charger. It can not only meet the vaping player's output power but also guarantee the duration period for a long time. The original appearance concept of HCigar VT250 is a perfect ergonomics design. It makes us hold the bigger build in hand but do not feel any spare angles With smoothly exact line seam and meticulously hard metal texture, it shows the perfect combination of violence aesthetics and modern technology. Onboard reverse voltage protection.

Ostatnio zmieniony 25 lis 2016, 09:53 przez cimon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By sikor370
#1737199
O ja pierdziele... to jest ładniejsze od mojego wieśka

How much? Ze 250$?
Awatar użytkownika
By sikor370
#1740051
dywersant pisze:115$ w preorderze, więc bardzo konkurencyjna cena.

Nie kuś :P
Awatar użytkownika
By dywersant
#1740059
sikor370 pisze:
dywersant pisze:115$ w preorderze, więc bardzo konkurencyjna cena.

Nie kuś :P

Mówisz, że jeszcze nie masz wymienionych dolanów? Ha :p
Awatar użytkownika
By cimon
#1740769
Obrazek
Obrazek

Warto tez dodac, ze wlasnie odbywa sie vape-event w Moskwie, podczas ktorego ma miec miejsce oficjalna premiera VT250.
Mozna zatem spodziewac sie po weekendzie wiekszej ilosci materialow (foty, filmy, pierwsze recki).
Awatar użytkownika
By dywersant
#1742326
Jest chyba pierwszy filmik z Vt250 w roli głównej, niestety po rosyjsku.


Więc tak, film kręcony chyba ziemniakiem, bo jakość słaba.
Koleś pogadał trochę i rozkręcił moda na części.
Nic nie rozumiem, ale dało rade zobaczyć, że lakier na tym sprzęcie to porażka :(
By Szaczek
#1742536
Jest już kolejny filmik, tym razem bardziej dokładny, choć instrukcja rozbiórki też się kiedyś na pewno przyda:

https://youtu.be/N0pKa4YYeww

Coś mi się wydaje, że zamówiony efajek odbiorę już z pewnymi niedoróbkami lakierniczymi. Szkoda wielka, że małe chińskie rączki są takie niedokładnie , choć podejrzewam że w kieszeni i tak się zmaltretuje i skończy się w końcu na zdzieraniu lakieru i polerowaniu aluminium.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
By Szaczek
#1743622
Kurcze ja już nie wiem, VT250 zamówiony, ale tak sie zastanawiam czy VT167 nie będzie praktyczniejszy.?
By Szaczek
#1747132
Ja czekam na czarnego już Kolega wiezie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
By Szaczek
#1749044
No i kolega dowiózł, usterek lakierniczych - brak, wszystko ładnie spasowane, w dłoni się mieści. Jak tylko do wieczora batki się naładują i ukręcę grzałkę na OBS Engine to zacznę zabawę.
Awatar użytkownika
By cimon
#1749201
Szaczek pisze:No i kolega dowiózł, usterek lakierniczych - brak, wszystko ładnie spasowane, w dłoni się mieści. Jak tylko do wieczora batki się naładują i ukręcę grzałkę na OBS Engine to zacznę zabawę.


Foty z roznymi parownikami mile widziane ! ;)
By Szaczek
#1750033
cimon pisze:
Szaczek pisze:No i kolega dowiózł, usterek lakierniczych - brak, wszystko ładnie spasowane, w dłoni się mieści. Jak tylko do wieczora batki się naładują i ukręcę grzałkę na OBS Engine to zacznę zabawę.


Foty z roznymi parownikami mile widziane ! ;)


Jak tylko znajdę chwilkę to dodam z:
1. OBS Engine (aktualnie używany na SS316L - jest potencjał) - najlepiej wygląda z tym co mam na składzie,
2. Goblin v3, (jeszcze nie testowałem)
3. Kayfun v5 (czekam na szkiełka bo z tubką jest tragedia, choć pancernie),
4. AGA T2.

Kayfun już trochę porysował konektor, zresztą engine też.
Jest ciężki, można komuś krzywdę zrobić w razie czego :lol: .
Przydałaby się jakaś zawieszka, jak go zawiesić na smyczy może Ktoś jakiś pomysł ma?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1750036
Szaczek pisze:Kayfun już trochę porysował konektor, zresztą engine też.


Przytnij na wymiar i przyklej okrąg, z przeźroczystej foli samoprzylepnej. Oczywiście nie zapomnij o dziurze na pin parownika :wink:
Awatar użytkownika
By 60N20
#1750041
Szaczek pisze:Przydałaby się jakaś zawieszka, jak go zawiesić na smyczy może Ktoś jakiś pomysł ma?


Może chomąto??

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By rafik87
#1750593
Ja dzisiaj zakupiłem swojego, pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne, jest wysoki taki brylasty całkiem nieźle leży w dłoni mimo gabarytów (dłonie mam małe i grube paluchy) super wygląda (choć to kwestia gustu) co do wagi to wcale nie jest taki ciężki na jakiego wygląda, w porównaniu do Wismeca Reuleaux DNA 200 dużej różnicy wagowej nie odczuwam.






Co do prezencji z parownikami to niżej zamieszczam zdjęcia


























Oczywiście nie obyło się też i bez zgrzytów na wykonaniu skorupy przez Hcigara, w mojej wersji pokrywa od akusów przesuwa się w górę i dół (jest to odczuwalne podczas użytkowania moda). Materiał z którego jest zrobiony konektor (srebrny pierścień) bardzo łatwo zarysować już samym wkręcaniem parownika.




Dziury od wentylacji elektroniki są niechlujnie wycięte




Skazy na powłoce materiału widoczne pod światło




I na sam koniec, zaciek na ramce jakby po kwasie lub niedoczyszczeniu z chłodziwa (może być słabo widoczny na zdjęciu)




Za taką kasę powinni się dużo lepiej postarać z wykonaniem i użyciem materiałów.

Wysłane z X600
Ostatnio zmieniony 18 sty 2017, 23:12 przez rafik87, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1750595
@rafik87 nie widać zdjęć i nie ma ich jak otworzyć.
Awatar użytkownika
By rafik87
#1750598
bulit73 pisze:@rafik87 nie widać zdjęć i nie ma ich jak otworzyć.


Poprawione
Awatar użytkownika
By rafik87
#1750638
cimon pisze:Dzieki stary za foty i pierwsze wrazenia. Szczerze, to po Twoich zdjeciach mam bardziej ochote odkupic Wismec'a DNA200, niz szarpac VT250. :piwo

Będziesz miał okazję bo Wismec wskrzesił boxa, skorupa ta sama tylko materiał wykonania inny no i harakter taki steam punktowy
http://www.wismec.com/product/reuleaux-dna200-2/

Na fasttechu już go widziałem za około 560 na zł.

A wracając do VT 250 to sprawdzę jeszcze inną wersję, może mi się trafił taki "unikat"

Wysłane z X600
By Szaczek
#1750853
No i modzik zaliczył glebę (pewnie nie pierwszy raz, niestety taka praca fizola i dlatego się pytałem o przywieszkę wiec bez podsmiechuje... proszę ) poza odrapaniem czarnej farby tu i ówdzie trzeba bedzie go rozkręcić i podokręcać śrubki mocujące bazę od środka bo leciutko się rusza z parownikiem.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1750933
Dobrze, że rozmyśliłem się i go nie kupiłem.
Plułbym sobie w brodę kupując tak drogi sprzęt z takim wykonaniem...
Awatar użytkownika
By dywersant
#1750950
Nie jest drogi. 110$ to jeden z tańszych boxów 3s na dna obecnie na rynku. Cena w Polsce w najlepszym sklepie to oczywiście pomyłka.
By mariusz777
#1754860
Witam. I takie pytanko ,jak na DNA 250 w Hcigar można zablokować grzałkę w trybie RC , chodzi mi czy tylko na kompie albo można na sprzęcie to zrobić,jak tak to jak

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By warmik
#1767890
Jak wrażenia z użytkowania, właśnie sie przymierzam do zakupu. Cena atrakcyjna bo koło 100 usd.
K.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.