EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Cord
#1754272
Witam. Kupiłem ostatnio od kolegi Mild WAVE z troszkę zapadnietym przyciskiem po miesiącu użytkowania ten przycisk całkiem się zapadł i nie da sie już z niego palić :/ ponieważ gdy wciskam ten guzik to nie odbija i cały czas jest wcisniety. Gwarancja już minęła a gdy poszedłem do sklepów w okolicy zapytać czy da się to naprawić to powiedzieli że trzeba baterie wymienić.. Co robić? Nie da się to samemu naprawić jakoś? Bo jak mam wymieniać baterie w tym to już wolę jakiś inny e-papieros kupić xD
Awatar użytkownika
By miblah
#1754285
Jak czytałeś, to czego nie rozumiesz w tamtym wątku..? NIE DA SIĘ TEGO NAPRAWIĆ. Kropka.

Edit, dla potomnych. Przy odpowiednim stopniu determinacji, oczywiście jest możliwe rozebranie tych baterii. Jednak ryzykuje się uszkodzeniem sobie atomizera (bo za coś trzeba złapać), uszkodzeniem gniazda, wreszcie zerwaniem/naderwaniem połączeń z elektroniką - co może stanowić spore niebezpieczeństwo dla własnego zdrowia w późniejszym użytkowaniu, jeżeli jeszcze będzie co składać. A po nawet udanym rozłożeniu, ponowne złożenie nie będzie tak wytrzymałe jak fabryczne i będzie się rozpadać w kieszeni.

Dla własnego bezpieczeństwa w takim przypadku lepiej wymienić na nowe, a jeszcze lepiej, na trwalsze rozwiązanie.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.