EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Maciekxxx
#1752813
Witam,ostatnio kupiłem od znajomego d22 aio ijust 2.Sprawował się dobrze,lecz następnego dnia zapomniałem go zablokować i schowałem do kieszeni.Jak się domyślacie guzik się wcisnął.Nie wiem ile czasu był wciśnięty,wyciagnąłem go dopiero wtedy,gdy poczułem spaleniznę.Myślałem,że nie będzie działać,ale gdy pociągnąłem to oprócz,że było czuć mega grzałkę to dym leciał.Później go rozkręciłem,wyjąłem grzałkę i to ze środka.Jak juz skręciłem to nie działał w ogóle.Następnego dnia pojechałem do sklepu po nową grzałkę,od razu wymieniłem i dolałem olejek.Niestety dalej mi nie działa,jak przyciskam to miga 6 razy i się wyłącza.Jak podłączam do ładowania to zaczyna migać kilka razy,na dosłownie 2 sekundy pojawia się czerwony kolor,a za chwile niebieski.Bardzo proszę o pomoc :|
Awatar użytkownika
By e_sat
#1753224
A podłączyłeś to Twoje D 22 pod prąd by doładować? Jeśli ci się cały wyładował...to tak zwana " dupa zimna "
By Maciekxxx
#1753362
A wiesz może czego jest to wina,że nie działa?Nie chcę kupować znowu nowego,może można coś po prostu dokupić i wymienić w nim?
Awatar użytkownika
By Lides
#1753420
Przypuszczam, że padło ogniwo.
Jasne, możesz spróbować go rozebrać całkowicie, i podłączyć nowy akumulator, tak jak się to kiedyś robiło w egonach.
Ale już szybciej wyjdzie kupić nowe aio, a lepiej boxa na wymienne akumulatory...

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.