EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Komerno
#1748902
Witam! Ostatnio po wapowaniu liquidu o mocy 3 nagle zaczął mnie boleć brzuch. Później miałem biegunkę przez 3 dni a przez następne 3 dni pobolewał mnie brzuch. Ostatnio miałem coś podobnego w sierpniu poprzedniego roku. I teraz rodzi się u mnie pytanie, dlaczego tak się stało.
By Komerno
#1748904
miron52 pisze:A co jadłeś ?

Nie pamiętam co jadłem, bo to było stosunkowo dawno. Raczej nic co mogło mi zaszkodzić.
By Krasnal45
#1748905
Ostatnio powiadasz? A wcześniej Cię brzuch po wapowaniu nie bolał? Tydzień temu, miesiąc temu?
A co wapujesz?
to było stosunkowo dawno

Przecież napisałeś, że ostatnio...
Ostatnio zmieniony 12 sty 2017, 22:59 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1748906
3mg ale ile ml?
Choć to mało prawdopodobne, bo raczej wymioty czy zawroty głowy po przedawkowaniu nikotyny by się pojawiły.
Chyba że to jakiś trafny liquid który 1 raz wapowałeś i tak organizm zareagował.
Awatar użytkownika
By miron52
#1748909
No to :dupa
Musisz wrócić do analogów. Każdy pretekst jest dobry, skoro po analogach nie miałeś sraczki
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1748910
Zresztą dziwne że szukasz winy w e-papiersie. Jeśli raz w sierpniu i teraz taka przypadłość Cię spotyka to łaj? Przecież gdyby fajek był winny to by trwało cały czas :?
By k02a
#1751889
Po opisie wydaje mi sie, że probujesz na sile zrzucic to na EIN. Nic nie wskazuje ze ma to cokolwiek wspolnego z uzywaniem inhalatora nikotyny...
Idąc Twoim tokiem myślenia, od oddychania sie umiera.
By tomeh
#1752658
Może mieć uczulenie na jakiś składnik czegoś lub miał gorszy dzień. Też nie można bagatelizować wszystkiego.
By berni11
#1752665
Ja się bardzo źle czułam jak chmurzyłam 12stki. Po kilku zaciągnięciach robiło mi się bardzo niedobrze. Nie wiem czy to przez źle dobrane smaki - zbyt nachalne czy przez zbyt dużą moc, bo pani w sklepie poradziła mi 12stki, a potem sama z siebie zeszłam na 6stki i było nieco lepiej :)
By strazakcn
#1763173
Moim zdaniem ( a przechodziłem przez lekki szok dla organizmu i dziwne osłabienie gdy z Ego i liquidu 18przeszedłem na pico i próbowałem chmurzyć 12 ) 3 mg nie moze mieć żadnego wpływu na wszelkiego rodzaju sraczki itd. Oczywiście przy założeniu że wcześniej byłeś palaczem.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.