EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1752393
http://wyborcza.pl/7,75398,21290509,dym ... l#BoxGWImg

Pinkas nie odebrał naszego telefonu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że ma zwolnić miejsce dla Józefy Szczurek-Żelazko, z wykształcenia pielęgniarki, która ma zostać sekretarzem stanu 1 lutego.

Źródło: wyborcza.pl

Chciałem zatem serdecznie podziękować panu Pinkasowi za jego "pracę". Chciałoby się tylko rzec : dlaczego dopiero teraz ktoś podjął tę słuszną decyzję?
Awatar użytkownika
By e_sat
#1752425
Herteer pisze:Może właśnie nadepnął i dlatego zwalnia miejsce...


To jest prawie pewne, że nadepnął :D Jest też druga możliwość, że delikwent zmieni stołek na wyższy i jako sprawdzony człowiek ( zaufany ) będzie nakręcał porządek gdzie indziej .....
Awatar użytkownika
By LogerM
#1752443
e_sat pisze:
Herteer pisze:Jest też druga możliwość, że delikwent zmieni stołek na wyższy i jako sprawdzony człowiek ( zaufany ) będzie nakręcał porządek gdzie indziej .....

Jest stanowisko publiczne dla osoby która nie startowała w wyborach do sejmu, senatu czy prezydenckich, wyższe niż sekretarz stanu?
Awatar użytkownika
By miblah
#1752449
LogerM pisze:Jest stanowisko publiczne dla osoby która nie startowała w wyborach do sejmu, senatu czy prezydenckich, wyższe niż sekretarz stanu?

Minister.

Ale można też dostać kopa "w górę" na prezesa jakiejś "publicznej" spółki ;)
Awatar użytkownika
By Mutango
#1752454
LogerM pisze:Jest stanowisko publiczne dla osoby która nie startowała w wyborach do sejmu, senatu czy prezydenckich, wyższe niż sekretarz stanu?

A na co mu wyższe stanowisko publiczne? Podsekretarz stanu w randze wiceministra bierze na rękę maksimum 7817zł.
Dla nas dużo, dla nich jałmużna. Zasłużone misie potrafią wyciągać 10x razy więcej, i to niekoniecznie realnie pracując, i to czasami w tak pogmatwany sposób, że nie dojdziesz..

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.