EPF
Nasze własne produkcje
By Hatrix5555
#1751632
Cześć! Jakiś czas temu zakładałem podobny temat, mam nadzieję że nikt nie będzie zły, że zakładam po raz kolejny. Ostatnio pytałem, czy tutaj dobrze jest podłączony moduł ładowania USB i woltomierz.
Obrazek
Jednak mam polutowane już wszystko oprócz właśnie woltomierza i modułu ładowania i leży to to na półce niedokończone. No i wpadłem na nową koncepcję jak podłączyć te 2 podzespoły:
Obrazek
O ile wydaje mi się, że wszystko powinno działać tak samo jak przy poprzednim schemacie, o tyle zastanawiam się, czy teraz nie będzie mi się to gryzło, gdybym chciał używać tego boxa podczas ładowania. Co o tym sądzicie?
(bezpieczniki niestety wywaliłem, bo mi się nie mieściły już w obudowie, ale poniżej 0,3ohma schodzic napewno nie będę, a czy nie ma zwarcia będę sprawdzał na baterii od Ijusta 2 oraz multimetrem)
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1751842
Thaniell pisze:Długością kabli *1st* :mrgreen:

Brawo Danielu, wygrałeś lutownicę :mrgreen:

Autor tematu nie ma zapewne pojęcia jak działa ten układ.
Ładowarka podłączona jest identycznie jak na pierwszych bazgrołach, centymetr w lewo czy w prawo nie ma żadnego znaczenia.
W układzie przełączana jest masa, podłączenie miernika przed czy za wyłącznikiem niczego nie zmienia.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.