EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Rampidro
#1751234
Witam Serdecznie

Pod choinkę dostałem papierosa P1 Pro. Już od 28 dni nie pale zwykłych fajek. Ładowarka była tylko pod usb, bez wtyczki do kontaktu. Dostałem takową od brata co ma P1 zwykły (gorszy od PRO). Ładowałem w kontakcie. Po 4 h ładowania tak dioda zaświeciła z czerwonego na zielono. Teraz to mam po około 12 h. O co chodzi ? Brat czytał w jednym temacie, że trzeba przeczyścić styki ale do końca nie wie tak naprawdę jakie.... Co mi polecicie a może to wina ładowarki ? Czy dalej taką ładować czy kupić nową i ile ona kosztuje ?

Pozdrawiam Serdecznie
Awatar użytkownika
By Czocher
#1751245
Gratuluje 28 dni bez paierosów *ISH*

Wiem że to prezent i proponuje oprawić w ramkę. Jeżeli chcesz odczuwać jeszcze większą satysfakcje z wapowania (znacznie większą), jeszcze bardziej smak to polecam zainwestować w coś lepszego. Do 200zł kupisz naprawdę niezły zestaw z modem i parownikiem... Na trawniku jest sporo tematów co ludzie polecają, poszukaj :)
By Rampidro
#1751251
A o co chodzi z tym ładowaniem, bo na razie nie mam kasy na nowy. Chyba podepnę pod samo usb bez wtyczki z P1 i jak naładuje po 4h i zielona lampka to znaczy, że wtyczka jest lewa. A jak nie to chyba cały kabel usb a co wy o tym sądzicie ?
By Rampidro
#1751474
Przetestowałem, ładowałem w lapku samym usb bez gwintu z P1 i ładowało sie w 4, 5 h tak jak wcześniej i prawidłowo. Wada jest we wtyczce z P1 jest uszkodzona, bo to niemożliwe by 12 czy nawet 13 h ładowało i dopiero zielona lampka. Temat uważam za zamknięty i do zamknięcia. Dziękuję uprzejmie za porady i pomoc. Pozdrawiam Serdecznie
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.