EPF
Co z czym i jak mieszać.
By kamilosxd10
#1746796
Witam,
jakie proporcje aroamtu kaktus na 10ml bazy 6 50/50 justfake chodzi mi o ilośc kropli n 10ml
i ile kropli aromatu herbatniki baza ta sama


Jeśli znacie jakieś dobre połączenia/samki z justafke możecie mi napisać proporcje :)
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1746808
Tutaj raczej nikt nie używa aromatów z tej firmy. Jak chcesz samemu robić liquidy, to zaopatrz się w prawdziwe dobre aromaty i bazy. :mrgreen:
By meverick
#1751358
chillchilla pisze:I podajemy stężenie w procentach a nie kroplach, bo kropla kropli nierówna.

Kropla (łac. gutta) skróty gtt., kr., obok mililitra, to dwie obowiązkowe jednostki, którymi się posługujemy. Dla naszych potrzeb przyjmujemy, że 1ml to 20gtt.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1751362
meverick pisze:Dla naszych potrzeb przyjmujemy, że 1ml to 20gtt.


I to jest trochę błędne przyjęcie. Tak jak napisał @chillchilla kropla kropli nierówna. Aromaty różnych producentów zawierają różną ilość kropli, w standardowych butelkach 10ml.
Precyzyjniejsze jest stosowanie stężenia % lub wagowego.
By meverick
#1751367
meverick pisze:
chillchilla pisze:I podajemy stężenie w procentach a nie kroplach, bo kropla kropli nierówna.

Kropla (łac. gutta) skróty gtt., kr., obok mililitra, to dwie obowiązkowe jednostki, którymi się posługujemy. Dla naszych potrzeb przyjmujemy, że 1ml to 20gtt.

Napisałem to bo tak przeczytałem w tym temacie :
viewtopic.php?t=11336
Chociaż palę efajki 5 lat to dopiero teraz postanowiłem zrobić sobie liquid i czytam od podstaw jak to zrobić, bo w sklepach dzieją się cyrki z kupnem liquidu.


Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1751368
meverick pisze:Napisałem to bo tak przeczytałem w tym temacie :
viewtopic.php?t=11336


I chwała Ci za to, że szukasz i czytasz forum. Niestety temat jest sprzed prawie 7lat i okazuje się, że pewne rzeczy są nieaktualne.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.