EPF
Awatar użytkownika
By trolejbus8@o2.pl
#1750044
Specyfikacja techniczna:

– 25mm średnicy
– 5.2 ml pojemności
– Regulacja przepływu liquidu
– Regulacja prepływu powietrza
– Baza montażowa velostyle
– Izolator PEEK
– Pozłacany, regulowany pin kontaktowy +
– Otory montażowe o średnicy 2.5mm
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304
– Niespełna 60mm wysokości
– Wymienny drip tip
– Baza montażowa o średnicy 18.2mm
– W zestawie Deck RBA TRC-1 oraz grzałka fabryczna
– Wygodne napełnianie od boku


Obrazek
Awatar użytkownika
By ritm
#1750456
Jest w zestawie zaślepka do bazy w celu jednogrzałkowego setupu?
By Deletrius
#1753625
Posiada ktoś ten nowy twór? Szukam opini o nim, ale wszedzie tylko przeplacane recenzje na YT jak zawsze. Jak sie ma do np aromamizera supreme czy griffina 25mm.
Awatar użytkownika
By pathhell
#1754393
Na szybko...posiadam...super...lepszy niż Gryffin... Nie ma możliwości bulidu na jedną grzałke... Czasami wkurza górny cap...

Zzzzzzzz.....
Awatar użytkownika
By talent
#1754553
Posiadam od wczoraj, naprawdę dobrze wykonany, nie poci się, nic nie cieknie. Bardzo dużo miejsca na setup, gigantyczne wloty powietrza pod grzałkami. Dodam też że komin jest czarny, a nie srebrny jak na zdjęciu w pierwszym poście.

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka
By Dam1an93
#1760923
Posiadam od dwóch tygodni, wcześniej używałem RDTA plus tez od ijoy. Jak dla mnie rewelacja, super wykonany ogromny przelot powietrza i dopływ liquidu wszystko regulowane. Duża baza, nie trzeba wie ograniczać, wejdzie tam dosłownie wsZystko. Do tego możliwość włożenia fabrycznych grzałek które z ciekawości zamontowałem i spisują się bardzo dobrze. Co ciekawe fabryczna grzałka która jest w zestawie posiada czerwona diodę led. Z pewnością kupił bym go drugi raz i Ijoy limitless rdta poszedł w odstawke

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.