EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1750885
Potrzebuje jakiś sprawdzony zestaw do grzałek.
Może ktoś podpowiedzieć który wart jest uwagi?
Warto kupować z testerem, czy lepiej jakiś KIT z samymi narzędziami?

在屏幕上用手指
By TheTunner
#1750888
Osoboscie uważam że tester jest fajnym temacikiem... Niektóre zestawy jak jeden z Geek Vape posiada w zestawie ucinaczki, pęsete, tępe nożyczki, kleszcze, i kilka sztuk najtańszych srobokretow.. polecałbym coś ze stajni Coil Mastera... Mają świetnie zrobione narzędzia.. Profesjonalne i trwałe lecz cena trochę gryzie lub składać z osobna elementy z firmy UD

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1750897
Nie warto. Zarówno w UD, jak i CM cena nie idzie w parze z jakością. Lepiej skompletować sobie zestaw narzędzi według własnych potrzeb / uznania. W PL masz bardzo dużo dobrych sklepów elekronicznych gdzie w cenie takiego zestawu jak powyżej jesteś w stenie 1. Kupić więcej narzędzi lepszej jakości... 2. Dobrać je do indywidualnych potrzeb... Przykładowo w takim zestawie nie znajdziesz chociażby szczypiec nylonowych(totalny must have), krętlików, zestawu wkrętaków z wymiennymi końcówkami, dobrych coil jigów(montaż na coil jigu pokazanym na zdjęciu to męka... już lepiej się sprawdza najzwyklejsze śrubokręty płaskie w zestawie nie przekraczającym 10zł)... itd.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1750900
szperaczz pisze:Szczypce nylonowe :?

在屏幕上用手指

Dokładnie tak. Co w nich dziwnego? Służą np do wyrównywania / dociskania owijek / posiadają setki przydatnych zastosowań przy projektowaniu grzałek.

Awatar użytkownika
By Isia
#1750907
Zgadzam się z @TooCruel ,też kiedyś szukałam i zawsze coś mi w tych gotowych zestawach nie pasowało (pomijając cenę) i skompletowałam własny :D część kupiona w nas,trochę u *FT* i tak teraz wygląda.


By Offsajd
#1751045
szperaczz pisze:Jakiś link na PW można?

在屏幕上用手指

Jasne juz wysylam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Offsajd
#1751052
szperaczz pisze:Jakiś link na PW można?

在屏幕上用手指

Napisz do mnie bo ja nie umiem wyslac do ciebie wiadomosci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Isia
#1751055
@Offsajd kliknij w profil użytkownika (awatar)na dole masz "dymek" - kliknij i pisz PW
Awatar użytkownika
By Amfi
#1751056
Ja tez poproszę o taką wiadomość długo już szukam dobrego zestawu za fajna kasę.
Awatar użytkownika
By Amfi
#1751059
Zestaw bez miernika rezystancji - odpada. Ale dzięki. Znam od dawna ofertę najlepszego sklepu:)
By Offsajd
#1751062
Amfi pisze:Zestaw bez miernika rezystancji - odpada. Ale dzięki. Znam od dawna ofertę najlepszego sklepu:)



Ja bez miernika. Mam na to inny sposób. I zawsze sie sprawdza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By miron52
#1751073
A w jakimś zestawie fabrycznym jest jakiś mini palnik ? U mnie palnik, kilka wierteł, obcinacz do paznokci i do sprężynujacych drutów małe kombinerki oraz ewentualnie do claptonów cięcia małe cążki. A najlepsze grzałki kiedyś na wykałaczkach się robiło :)
By FlashGordon
#1751077
Miernik to niepotrzebny bajer, w modzie można zrobić to samo.
By Offsajd
#1751093
FlashGordon pisze:Miernik to niepotrzebny bajer, w modzie można zrobić to samo.



Tez tak uważałem az nie zakupiłem boxa mechanicznego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By FlashGordon
#1751101
Offsajd pisze:
FlashGordon pisze:Miernik to niepotrzebny bajer, w modzie można zrobić to samo.



Tez tak uważałem az nie zakupiłem boxa mechanicznego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


No tak zapomniałem o mechanikach, zwracam honor ;)
By Offsajd
#1751103
Oj tam. Zawsze jednak jest przynajmniej gdzies jakis evic czy cos. Ale miernika nie mam. Zawsze pod dwa elektroniczne robiłem średnia i troszkę policzyłem czy aby na pewno tyle ohm'ów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By rav64
#1751131
Sam też ostatnio zastanawiałem się nad zakupem jakiegoś zestawu. Wnioski są takie, że lepiej zebrać zestaw z dobrych narzędzi kupowanych oddzielnie. Komplety mają jedną fajną właściwość - opakowanie. Grzałki sprawdzam w modach. Narzędzia do grzałek muszą być czyste czyli dedykowane. Mam na przykład super obcinacz do drutu stalowego na przypony wędkarskie, ale czasami ma kontakt z olejem czy smarami więc odpada. Możesz kupić wszystko luzem i coś takiego
https://www.fasttech.com/products/0/10020612/4942800-authentic-vapesoon-carrying-case-for-e-cigarettes
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.