EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Wujek Tadek
#1750715
Mam ten sam problem już trzeci raz. Występował on w każdej nowej grzałce od iJusta 2 (poza pierwszą), występuje też w moim nowym Vaptio P1. Zawsze jak zalewam liquid do nowej grzałki to nasączam go na otwory boczne, zalewam tanka, odczekuję 15 minut i ciągnę. Za każdym razem było i jest to samo - smak nie jest dobrze wyczuwalny, a jeśli nie zaciągam się tylko od razu wydycham to czuć lekką spaleniznę. Kiedy pierwszy raz dostałem w ręce iJusta, kolega polecił nalać tylko parę kropel przez ustnik i wtedy działało perfekcyjnie. Co więc robię źle i czemu nie mogę się cieszyć moją nową maszynką?
Awatar użytkownika
By chillchilla
#1750775
Za mało nasączasz nową grzałkę.
Po dużej kropli w boczne otwory i dokładnie nasącz bawełnę od góry. Możesz też na początku pociągnąć parę razy "na sucho" bez naciskania przycisku - wciągniesz wtedy więcej liquidu na grzałkę.
Awatar użytkownika
By iiDedE
#1763691
Siema. Wczoraj kupiłem nową grzałkę do P1, elegancko ją wkręciłem, zalałem lq i odczekałem 30min. Grzałka nie chciała smażyć więc postanowiłem ją wymienić. Niestety wymieniona też nie smażyła ... Stara grzała normalnie smażyła ale zacząłem się bawić w przekładanie i też przestała smażyć i nwm o co już chodzi
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1763698
matatiti pisze:Słabo szukał. Przeniosłem w pierwszy lepszy wątek , a jest ich wiele ;)


Po takiej informacji to ja już nigdy nie zagram na wiolonczeli :shock:
Awatar użytkownika
By d1roman
#1763710
.kokakola pisze:Po takiej informacji to ja już nigdy nie zagram na wiolonczeli :shock:

Za to z całą pewnością jeszcze nie raz zagrasz na nerwach (co zresztą całkiem nieźle Ci wychodzi). :lol:
(Żartowałem). :D
Sorry za OT.
By Bartosz2808
#1765600
Witam mam małe pytanko przedwczoraj kupiłem nowego vaptio p1 wczoraj go zalałem jedna grzałka grzała się do czerwoności, a druga spaliła się po 5 minutach. To wina grzałki czy parownika? Lepiej zostawić górę od vapti czy wymienić na górę od ijusta 2
By Krasnal45
#1765602
Po pierwsze: nie rozumiem stwierdzenia, że grzałka grzała się do czerwoności. Skąd to wiesz? Jeżeli parownik jest odpowiednio przygotowany i zalany, to grzałka nie ma prawa grzać się do czerwoności.
Po drugie: "druga spaliła się po 5 minutach" Możesz jaśniej?
Po trzecie: Te twoje góry, to się nazywają ATOMIZERY.
Reasumując: To nie wina grzałki czy atomizera, tylko użyszkodnika.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.