EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By cech10211
#1750516
Witam serdecznie.
Mam dwa problemy z moim e petem ego one mini.
Otóż pierwszy problem jest związany z grzałką, moja grzałka zwykle co tydzień psuje sie.
Polega to na tym, że czuje spalenizne.
Przepalanie nic nie daje mycie jej też nic i nie wiem co już robić bo co tydzień muszę wydawać 15 zł na nową grzałke.
Da się coś z tym zrobić?
A drugi polega na tym że przyciski wpadł do środk, da się palić ale strasznie to przeszkadza czy da się coś z tym zrobić domową metoda ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By miblah
#1750572
Jak przycisk wpadł do środka, to mozna tylko wymienić całą baterię. Jest nierozbieralna, a mikrostyk przycisku jest nietrwały.

Co do grzałki, nie "przepala" ci się grzałka, tylko "przypalasz" watę naokoło grzałki, bo doprowadzasz do zbyt szybkiego jej osuszenia. Wapuj spokojniej - nie non stop 5 minut, albo zakup sobie bawełnę muji, i naucz się jak rozebrać grzałkę i ją przewijać nową bawełną.
Awatar użytkownika
By Isia
#1750577
Do tego modelu są Grzałka RBA Joyetech eGo One CLR 1,0ohm lub 0,5ohm ,one są rozbieralne i sam możesz wymienić grzałkę,jak i nośnik lq.
Podpowiem - są dostępne na wiadomych wysepkach.
Awatar użytkownika
By chillchilla
#1750778
Gotowe grzałki wieczne nie są :-P Jak masz tylko jeden zestaw, który na okrągło używasz to tydzień jest jak najbardziej normalnym czasem żywotności takiej grzałki.

Wysłane z mojego MotoG3
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.