EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By kho
#1745289
Jedyne, co można zrobić, to spróbować zabawić się ze zmianą softu (update lub "downdate"), ale nie wydaje się, by mogło to coś pomóc. Pewnie eVic nie jest już na gwarancji? Wygląda na kandydata na odpady elektroniczne, lub głębokie archiwum szufladowe.
By Kotdrd
#1745793
Guzik sprawny, no akusa wyjmowałem wiadomo, na innych softach to samo na jednym byl startmode tylko to zauwarzylem, komputer polazal jakis komunikat ze uzadzenie ma jakis error i nie wykrywa go teraz.
Boxa oddal mi ziomek mowi ze byl zalany liquidem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Krasnal45
#1745796
No to pozostaje Ci jeszcze ewentualne porozbieranie go na czynniki pierwsze, wyczyszczenie i kąpiel całej elektroniki (bez wyświetlacza) w IPA. Jak to nie pomoże, to zostałeś właścicielem fajnej skrzyneczki z trzema guzikami i gwintem 510...

edit: Gdybyś nie wiedział co to IPA, to tutaj to kupisz.
By Kotdrd
#1750459
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170118/5893c6d48c8434da6a85e9af7467e282.png[/img][img]//uploads.tapatalk-cdn.com/20170118/111d67fa42a0b082cbb1c464ccff0069.png[/img]

To male cacko wyglada na uszkoczone, do odratowania? Na plytce element u14

Zimne luty na zlaczu mini usb po zmianie softa, kolejne podlaczenie komunikat ze cos nie tak z urzadzeniem, why?
By Kotdrd
#1751113
Luty poprawione w komisie gsm, płytka myta w IPA, przycisk "-" wyglądał na sprawny, ale nie był... , dzięki ogólnie za pomoc kto się wypowiedział, ale płytka nie do odratowania i trafiła do kosza, co moglem z evica zostawiłem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.