EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By SzpadySadzonka
#1750017
Witam. Zakupiłem niedawno IJust S i mam pytanie (tak przejrzałem forum :) ).
Jakie grzałki pasują do IJusta S? Do 2 z tego co wiem aspire triton był najlepszą opcją, a co do "S" co polecacie ?
By Robert32
#1750030
Podpinam sie do pytanka, również potrzebuje grzałki i nie wiem której wybrać (równiez do ijusta s) wszystkie 3 grzałki ktore dostałem w zestawie to jakies dno. Caly czas czuć "bobra" czyli zapach spalenizny i ból gardła przy zaciąganiu.
By ziooloo
#1750032
Do iJust2 najlepiej mi się sprawowała grzalka od Milda, miałem ta od Aspire i była deczko za dluga dzialala ale na nie do końca zakręconym parowniku
By SzpadySadzonka
#1750039
Ja dokupiłem jedną niby dedykowaną dla IJUST S od Eleaf też miała 0.3ohm ale zamiast dedykacji na 30-80W jeśli dobrze pamieam to 60-80W co za tym idzie dłużej się nagrzewa i mniejsza chmurka.. ogólnie lipa :(
Awatar użytkownika
By sipak00
#1750241
Robert32 pisze:Podpinam sie do pytanka, również potrzebuje grzałki i nie wiem której wybrać (równiez do ijusta s) wszystkie 3 grzałki ktore dostałem w zestawie to jakies dno. Caly czas czuć "bobra" czyli zapach spalenizny i ból gardła przy zaciąganiu.

Nasącz dobrze grzałkę przez uruchomieniem zasilania a problem zniknie.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.