EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By clariono
#1750223
Witam,
Dzisiaj podczas nalewania liquidu do zbiornika nie fortunnie zahaczyłem rękawem o boxa i spadł z wysokości biurka. Nie był to mocny upadek, gdyż podczas spadania upadek delikatnie zabezpieczyły moje nogi. Po tym wyświetla się tylko komunikat "no atomizer found". Z pinami jest wszystko okej. Jest szansa rozwiązanie problemu, gdzie go szukać?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1750225
Szukaj.... zacznij szukanie od wymiany ogniw, zmiany parownika. Nie Tobie oceniać jak pizgnął box, równie dobrze może okablowanie padło....
By clariono
#1750231
Wszystkie funkcje dzialaja, więc może to być tak jak piszesz problem z okablowanie. Aktualnie jestem na studiach, więc nie mam czym rozkrecić, bo po co studentowi śrubokret...
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1750283
clariono pisze:Wszystkie funkcje dzialaja, więc może to być tak jak piszesz problem z okablowanie. Aktualnie jestem na studiach, więc nie mam czym rozkrecić, bo po co studentowi śrubokret...

A no po to studentowi jest..śrubokret..żeby coś tam odkryncić albo zakryncić. :beer:
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.