EPF
By eleanorgt
#1743977
Specification:
Material: zinc alloy
Size:86*40.5*27mm
Output wattage:5-66w
Input voltage:DC3.2-4.2V
Output voltage:DC0.7-9.0V
Temp control range:100-315 degree
Battery: 1pc 18650
Output modes: VW,TC(NI,SS,TI)
Coils support:kanthal,TI,NI200,SS316
USB:DC5V/1A
Resistance support:0.1-3.0ohm(VW)/0.1-1.5ohm(TC)

Obrazek
Awatar użytkownika
By SAS
#1744729
Miał już ktoś to w łapkach. Chcę coś innego kupić na jedną 18650. Jako woła roboczego zawsze używałem evica mini, pierwszy działał rok i konektor szlak trafił kupiłem 2 i po 2 miesiącach to samo co z pierwszym. Nigdy nic nie miałem z Sigelei może czas spróbować. Tylko nie wiem jak działa TC na SS bo to dla mnie najważniejsze. I czy sigelei robi wytrzymałe konektory.

Wysłane z Sony
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1749941
Mam go od kilku godzin. Pierwsze wrażenia są pozytywne. Zasilanie jest solidne, stosunkowo spore i ciężkie jak na jedno ogniwo 18650. Mam wersję w kolorze miedzi, lakier pięknie się błyszczy, kolorowy wyświetlacz jest wyraźny i czytelny, a cały box wygląda ślicznie. Kompletnie nie podoba mi się natomiast przedni panel z drewna stabilizowanego, miejscami jest przejrzysty i przebija podświetlenie wyświetlacza. Mam nadzieję że pojawią się w sprzedaży wymienne jednolite panele. A jeżeli nie to dorobię taki sam z twardego drewna u jakiegoś stolarza. Na razie nie testowałem TC, regulacja mocy działa normalnie.
Awatar użytkownika
By mister67
#1753139
Witam, tak się zastanawiam na tym modem czy wart swojej ceny. W związku z tym mam kilka pytań do Ciebie jako użytkownika.
1. Czy można wygasić wyświetlacz aby nie zapalał się podczas każdego naciśnięcia FIRE ?
2. Czy blokada przycisków urządzenia umożliwia wapowanie ?
3. Podobno kasowanie licznika jest tylko możliwe poprzez hard reset ?
Trochę martwi mnie też ten przejrzysty panel i przebijające podświetlenie. Wydaje mi się, że ów panel przykręcony jest dwoma śrubkami. Tak sobie myślę, że jeśli po ich odkręceniu panel bez problemu zejdzie, czarna farba w aerozolu od spodu załatwiłaby chyba sprawę.
Wizualnie też mi się podoba :).
Awatar użytkownika
By Jajacek2
#1753318
Odpowiadam na pytania.
1 - chyba nie
2 - po włączeniu blokady nie da się wapować
3 - tak, widziałem to na którymś filmie na Youtube
Co do panelu to masz rację, zrobiłem tak i jest ok.
Poniżej jest zdjęcie zrobione przeze mnie

Obrazek

a tutaj link do zdjęcia w pełnej rozdzielczości
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:2017_Sigelei_Evaya_and_Kayfun_V4.jpg
By dwagiel
#1770967
Dobry wieczór,
czy w tym boxie da się wyzerować licznik buszków? Czy musi się "przekręcić" aby zaczął liczenie od zera? Szukałem, czytałem ale odpowiedzi nie znalazłem.

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-830L przy użyciu Tapatalka
By dwagiel
#1770983
Myślałem, że może ktoś odkrył prostszą metodę. Dziękuję :)

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-830L przy użyciu Tapatalka
By darek11
#1772204
dwagiel pisze:Myślałem, że może ktoś odkrył prostszą metodę. Dziękuję :)

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-830L przy użyciu Tapatalka

Myślę, że najprościej wg. instrukcji obsługi- czyli Factory reset. Bodajże trzymamy klawisz -down- wkładając ogniwo. Na pewno jest to opisane w wspomnianej instrukcji. Pozdrawiam Darek.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.