EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By NeckLessMan
#1749667
Cześć!
Jestem tu nowy, jednak doświadczenie w efajczeniu jakieś tam mam. Ale przejdźmy do sedna:
Jest w naszym pięknym kraju zapotrzebowanie na MODy trochę bardziej hardcore'owe typu elektro-mechanik (w zasadzie mechanik ale zabezpieczenia nadprądowe i temperaturowe każdego aku) 4x18650?
Zastanawiam się nad budową kilku takich wynalazków dla poszukiwaczy największych chmurek, jednak nie wiem czy opłacalne jest zamawianie podzespołów i budowa jeśli zostanę później z 10szt których nikt nie będzie chciał. :D
Oczywiście nie planuje tworzyć morderczych, wybuchających modów, albo takich które działają 3 dni bo później przycisk nie wytrzyma amperażu. Doświadczenie w temacie elektroniki mam spore, więc wiem co i jak dobrać, żeby nie było "andrzej, to jeb***".
Na początku myślałem własnie nad 2x18650 z zabezpieczeniem 20A na aku, woltomierzem i odcięciem kiedy ogniwo przekroczy określoną temperaturę, oraz 4x18650 z podobnymi feature'ami.
Trochę się rozpisałem. Jak sądzicie? Jakieś sugestie? Może pierwsi chętni?
Awatar użytkownika
By miron52
#1749669
Nie to forum. My tu rzucamy palenie papierosów za pomocą e-papierosów, a przenośne wytwornice "dymu" to może na FB są potrzebne.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.