EPF
Nasze własne produkcje
By jaro19591
#1749527
Miałem na razie nic nie dłubać, trochę mi przeszło, ale po utracie ostatnio zrobionego drewienka musiałem coś wystrugać na co dzień. Miałem w zapasie DNA 75 i trochę drewna. Założenia - box prosty, lekki, skręcany śrubkami, na wypadek potrzeby wymiany czegoś w bebechach. Największym problemem były guziki, DNA ma przyciski na płytce, nie za bardzo da się jak w przypadku SX Mini wykorzystać gotowe załączniki. Musiałem sięgnąć do zapasów nierdzewki i wymodzić coś na szybko.
Wyszło jak wyszło, ale założenia spełnione. Boxik nie za ciężki, dobrze leży, obsługa intuicyjna.
Dopiero na zdjęciach dojrzałem, że jeszcze jest niedoczyszczony po woskowaniu.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By se55ba
#1749528
Jedno słowo :
ŚWIETNY ;)

Tąpnięte z Centrum Dowodzenia Wszechświatem
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1749608
Fajny, taki podręczny drewniaczek.
Jaro, ty to zawsze taki oszczędny jesteś w pokazywaniu detali technicznych swoich dzieł :-P Popatrzył bym jak to jest od środka, jak co z czym poskręcałeś, jaka tubka, jak kołnierze koło przycisków, jakie przyciski etc., no wiesz takie tam smaczki :D Człowiek by się czegoś nauczył od ciebie, a tak to tylko podziwiać zostaje :beer: Mnie to się marzy taki poradnik: "Jak wystrugać własnego drewniaka - poradnik by jaro19591" :D
Awatar użytkownika
By bulit73
#1749637
Nałóg Totalny pisze:Mnie to się marzy taki poradnik: "Jak wystrugać własnego drewniaka - poradnik by jaro19591" :D


Lepiej nie. bo na razie jak dla mnie to są dzieła a mogłaby się zrobić z tego chałtura, jakby co drugi zaczął robić drewniaczki :mrgreen:
By jaro19591
#1751206
Jednak do końca nie byłem zadowolony z ostatniej chałtury, a że miałem już docięty zapasowy panel przedni, zrobiłem nowe guziki. Dla mnie, jest trochę lepiej.


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By bulit73
#1751223
jaro19591 pisze:Jednak do końca nie byłem zadowolony z ostatniej chałtury,


Pisząc o chałturze, nie ciebie miałem na myśli :wink: :D
By TolekBanan
#1751239
Jaro skromność to bardzo pozytywna cecha ale w wypadku Twojej "chałtury" nie powinna mieć miejsca. Piękne rzeczy robisz.
Pozdrawiam
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.