EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Komrek
#1749181
Siema, ja tylko z szybkim i może dość głupim pytaniem a mianowicie w jaki sposób zakładacie uszczelki lub oringi. Ja w swoim Vaptio za cholerę nie mogę tego wcisnąć do środka dlatego kieruje się do was. Jeśli coś wiecie dajcie znać dzięki ;)
By jq0o
#1749185
Nie wiem o którą uszczelkę chodzi, ale zasada jest taka: nic na sucho.
Posmaruj uszczelkę gliceryną lub liquidem.
By Komrek
#1749250
A czy wiecie może gdzie w okolicy Katowic dałbym rade znaleźć w sklep w którym dam radę kupić uszczelki profilowane i najlepiej gdyby ktoś tam mógłby mi ją założyć ? Niestety nawet posmarowanie uszczelki liquidem nie pomaga ponieważ trzeba byłoby objąć ją całą i wcisnąć a niestety nie mam miejsca na palce i po prostu nie daję rady jej docisnąć. Więc tak jak wyżej napisałem sklep w okolicy Katowic i czy personel mógłby mi z tym pomóc.
By Krasnal45
#1749251
Wstaw no chłopie jakąś fotkę, gdzie i jaką uszczelkę chcesz wymienić :mrgreen:
A nie prościej może rozebrać parownik na czynniki pierwsze?
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1749252
Idzie do jakiegoś sklepu z e-p tam pewnie ktoś ogarnie temat. Oczywiście nie na wysepki ;)
By Komrek
#1749254
Dość ciężko uchwycić to miejsce na uszczelkę na drugim zdjęciu aby było cokolwiek widać więc na razie coś takiego musi wystarczyć, jutro jeszcze spróbuję zrobić lepsze zdjęcie
Awatar użytkownika
By bulit73
#1749258
Czy to nie jest przypadkiem, uszczelka od baniaka?
By Komrek
#1749337
Znaczy, ona była w atomizerze ale chodzi o to żeby szkiełko przy zakręcaniu nie rysowało się na metalu oraz żeby to dokręcić. Teraz gdy nie mam uszczelki ani z jednej ani z drugiej strony to szkiełkiem mogę spokojnie ruszać z góry na dół bo ma za dużo luzu. No i przy okazji taka uszczelka powstrzymuje liquid przed wylewaniem się z AH
Awatar użytkownika
By bulit73
#1749369
Ja już nie wiem w czym jest problem :wink: Pokazujesz zdjęcie uszczelki od baniaka. Wiesz do czego ona służy, więc o co chodzi? Załóż obydwie uszczelki na baniak, felcem do środka, skręć wszystko razem i to wszystko.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.