EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Wodzu1982
#1748844
Witam.
Chcialbym sie zapytac doswiadczonych o roznice miedzy bazami. Jako iz dopiero zaczynam mieszanie.
Zakupilem baze optimum z e-dym 18mg - rewelacja odpowiada ale dodatkowo tez zakupilem baze Inawera jedna ta mocniejsza tytoniowa 18mg a droga VPG Power smoke 18mg - odnosnie tych 2 ostatnich to tytoniowka straszna ....... ta droga mniej ale gryzie w gardlo bardzo a po serii zaciagniec pojawia sie odczucie w calym przewodzie oddechowym bleee...... z dusznoscia. Dodam ze stosowane aromaty nie mialy takiego smaku jak przy bazie optimum.

Moje pytanie do tego czy te 2 ostatnie bazy tak maja czy moze cos umknelo mi.....?
Czy sa jeszcze jakies dobre bazy lekko slodkawe i nie duszace cos w podobie optimum ?

Kolejna sprawa odnosnie aromatow - uwielbiam czarna herbatę - jaki aromacik czarnej herbaty polecacie - waszym zdaniem najlepszy.

No i pytanie walkowane zapewne ze 100 razy ale nadal sie zastanawiam nat top aromatami czyli takie nr 1 aromaty dla was - prosze o odpowiedzi.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1748845
1- miałem wszystkie te 3 bazy ( ale o mocy 6mg ) nigdy mnie nie dusiły, były w porządku.
2- czarna herbata, dla mnie tylko MaiArt, dodaję do niej 0,5% aromatu bergamotki ( również MaiArt ) i mam miłą odmianę wpostaci earl grey.
3- jak powyżej ,aromaty MaiArt, sporadycznie TPA.
Awatar użytkownika
By Czocher
#1748857
Zdecydowanie polecam robić własną bazę, w trakcie mieszania dodajesz wszystkie składniki. Osobno kupujesz glikol, glicerynę, bazę nikotynową i aromaty, łączysz wszystko ze sobą i masz gotowy liquid :). Chyba nie przesadzę jak stwierdzę że z 10 razy taniej CIę to wyjdzie :zakrecony

Aromaty to zdecydowanie MaiArt, z herbatą włącznie.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1748858
Wodzu1982 pisze:Czy sa jeszcze jakies dobre bazy lekko slodkawe i nie duszace cos w podobie optimum ?


Inawera VPG Plus.
By Wodzu1982
#1749028
A w jakim sklepie najlepiej sie zaopatrywac ? Chodzi mi o bazy i aromaty i ewentualnie opcja robienia wlasnych baz - niestety musialby ktos mi wytlumaczyc jak kuchcic a nie chce czegos sknocic
Awatar użytkownika
By Czocher
#1749032
Bazę niko, aromaty to na e-dym. Aromaty MaiArt to na wapujemy.pl. Glikol, glicerynę to na allegro. Np. użytkownik minerały-ziemi. Co do łączenia wszystkich składników to najlepiej jak zrobi to za Ciebie program. Kiedyś używałem eJuice Me Up - prosty programik w którym wprowadzasz składniki i masz gotową recepturę. Teraz używam bardziej skomplikowanego programu: DIY eJuice Calculator - on ma dodatkowo stany magazynowe wszystkich składników.

W razie pytań pisz :hat_low:
Awatar użytkownika
By jackas50
#1749146
Póki co jeszcze nie dorosłem do własnoręcznego sporządzenia lq,wiec mieszam kilka"kupnych" i tu mam pytanie,czy z taką mieszanka należy postępować tak jak z samoróbką?Chodzi mi o czas odstawienia do przegryzienia się,czy to ma być kilka dni,czy wystarczy krócej.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1749151
Jeżeli mieszasz kupne liquidy, to nie potrzebują one tyle czasu co samogony.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1749152
Jak mieszasz tylko kupne liquidy ze sobą, to możesz używać je od razu po wymieszaniu.
By Wodzu1982
#1749170
ja odstawiam na te 3 do 4 dni - zawsze sie przegryza i codzienne wstrzasanie. Typowych samogonow nie robilem ale dlaczego by nie - chcialbym zobaczyc jak to jest.....
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.