EPF
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1748680
Spróbuj Claptona, nie będziesz żałował. Osobiście używam Claptona SS od Geekvape i inne druty poszły w odstawkę.
By K3RMIT
#1753953
Mój przypadek z urwanym gwintem skończyła się wymiana na nową cześć niestety liczyłem na cały atomizer ale ważne że kayfun działa:D
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1762922
walek pisze:Wszystkie klony 5 "obgadane", a od jakiegoś czasu na bazarku pojawiają się klony coopervape, o których w wątku nie ma nawet jednej wzmianki. Może ktoś coś wie z doświadczenia na temat tego wynalazku??


Zanabyłem takiego klona. Pudełko biedne, szare, w pudełku parownik + dodatkowy baniak + śrubokręt 2w1 + uszczelki + śrubki - to chyba standard. Po wyjęciu skurczybyka z opakowania i poddaniu go oględzinom niniejszym stwierdzam: brudny, zasyfiony i tłusty zatem należało poddać go kąpieli w roztworze wody oraz płynu do naczyń -20 minut. dłużej nie zdzierżyłem bo jak przeleżał nie ruszany kilka dni tak po rozebraniu na czynniki pierwsze i wrzuceniu do mazidła myjącego nabrałem ogromną ochotę na przetestowanie. Po poskładaniu go do kupy i zrobieniu 2x28GA SS316L a w tym FF nr1 rozerwane i zwinięte, zwojów nie pamiętam 5 czy 6, oporność wyszła 0,34, 20W i jest na prawdę bardzo ładnie. Baniak zalany już kilkukrotnie, raz pociekł, ale to przez nieumiejętne nalewanie lq. Po operacji z zakręconym dopływem lq i obróceniu parownika i dokręceniu kapa górnego nie cieknie nic, zatem założone oringi są w porządku. No cóż, nie porównam tego do innych klonów tym bardziej do oryginału, ale dla mnie jeśli smaczy i nie cieknie to jest w ch dobrze :)

Czy w Waszych egzemplarzach zmieniając przepływ powietrza konieczne jest dosyć mocne odkręcenie kontroli lq, aby móc podciągnąć mu "kiecę"?? Takaż jego natura czy w moim egzemplarzu coś jest nie tak?
By katoda
#1762925
Taka już jego natura, wynikająca wprost z budowy. Zamykając baniak wkręcasz go, dociskając do "podłogi", która jest jednocześnie częścią, jak to nazwałeś, "kiecy". Za mało odkręcona kontrola LQ -> mała przestrzeń pomiędzy baniakiem a podłogą -> nie da się podnieść "kiecy".
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1762928
Już po odkręceniu baniaka o półtora obrotu, "kiecka"( :mrgreen: ) spokojnie się podnosi i obraca. Przynajmniej w klonie SXK. Do normalnego użytku i tak odkręcam od dwóch do trzech pełnych obrotów.
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1762956
No faktycznie też wystarczy u mnie półtora obrotu. Hmm. Może początkowo obchodziłem się z nim delikatniej, może się kieca wyrobiła, a może coś mi się popieprzyło! :mrgreen:
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1762974
Jednak co kayfun to kayfun. Czego bym nie ukręcił i jakbym waty nie ułożył, to zawsze działa i nie leje. Najlepiej ostatnio wydane pieniądze.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1762982
patrykowski pisze:Jednak co kayfun to kayfun. Czego bym nie ukręcił i jakbym waty nie ułożył, to zawsze działa i nie leje. Najlepiej ostatnio wydane pieniądze.

Jak go tak chwalisz, co bardzo mnie cieszy, ja powiem dla odmiany, że dla mnie v5 jest brzydki ( o wiele bardziej podoba mi się v4 ) Ale to tylko świadczy o tym że są bardzo różne gusta :-P
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1763005
V3, V4, V5, bez różnicy. Dla mnie wszystkie wyglądają podobnie, ale mają działać, a nie wyglądać ;)
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Crius v3 cieknie

Za wcześnie pochwaliłem i masz ci babo placek. Po […]

Witam :D Mam troche nietypowy problem . Mieszam l[…]

Po przetestowaniu większości topowych parowników M[…]

Ego Aio Box - warto?

Witam. Szukam czegoś taniego, ale żeby jakoś to dz[…]