EPF
Nie wiesz gdzie pytać lub szukać? Zapytaj tutaj.
Dział związany tylko i wyłącznie z e-papierosami.
Tematy są automatycznie czyszczone po 7 dniach.

Moderatorzy: Kszywho, Hunka

Awatar użytkownika
By ex100
Witam.

Posiadam e-papierosa Volish Carbon V3 , wapuję od ponad 2 lat i chciałbym kupić coś lepszego bo ten mój e już powoli mnie denerwuję. Zastanawiam się nad VAPTIO P1 KIT , chciałbym się zapytać czy to dobry wybór jak na pierwszego moda ? czy polecacie coś innego? W cenie tak do 150/200 zł .
Głównie zależy mi na smaku i mocy, chmura obojętna, w sumie im mniejsza tym nawet lepiej gdyż nie chce w pomieszczeniach gdzie palę robić tak dużego dymu.

Z góry dziękuję za każdą pomoc ;)
Awatar użytkownika
By miron52
Za tą cenę dostaniesz moda z płynną regulacją mocy do 75 W i niezłym atomizerem.
Awatar użytkownika
By Gabriel
ex100 pisze:A co myślicie o RDTA kit od ijoya albo o rdta box? :)

Jak na początek zabawy z modami, to za mocne będzie dla Ciebie :zakrecony
Awatar użytkownika
By ex100
okej, to myślę, że zakupię tego pico :) po prostu na innej stronie zaproponowano mi te dwa modele i chciałem się upewnić ;) dzięki za pomoc !
By oskarbbb
Racja że jak się znasz to z używek za tą kaskę kupi się fajne rzeczy, ale ja jako pierwszego kupiłem własnie Vaptio P1 i mega zadowolenie i zero myślenia, zalać i pufać, jeśli nie jesteś zawodowcem to będzie przyjemny
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
By ex100
na modach kompletnie się nie znam. Chce kupic teraz mojego pierwszego, więc zaczynam czytać aby się zapoznać z nimi. A co do wyboru to wezme tego Pico jak mi tutaj polecili. Zobaczymy jak się będzie sprawował :) Tylko szkoda, że robi takie duże chmury... wolałbym mniejsze ;x
Awatar użytkownika
By ex100
builda? szukałem w leksykonie pojęć i nie znalazłem tego , o co z tym chodzi?
I zapomniałem dodać do postu, bo ja nie zaciągam się bezprośrednio do płuc, a w tym modzie (PICO) jest bezprośrednie zaciąganie ? czy można pierw do buzi a ptm do płuc ?
Zakup moda ~ 120zł

Witam. Jestem zainteresowany kupnem jakiegoś niedr[…]

Jeśli ktoś szukal ostatnio czegoś większego pod bo[…]

iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]

GeekVape Griffin - setup pod smak

Mam pytanie do właścicieli Griffina. Generalnie je[…]