EPF


Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By gourmet
#1748634
Wypal połowę śmierdziela, gwarantuję, że smak na e-p szybko powróci.
Awatar użytkownika
By SAS
#1748650
Ja miałem taki sam problem co jakiś czas nie czułem smaku na kayfun v5. Używam własnych mieszanek, na rozwiązanie wpadłem przez przypadek i u mnie to działa. Jak myję zęby to po każdym myciu płuczę płynem listerine fioletowym on ma bardzo mocny miętowy smak. Nie wiem czy to przypadek ale od dłuższego czasu nie mam problemów z smakami liquidów.

Wysłane z Sony
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1748755
Ja tak naprawdę poczułem smak lq.po zmianie atomizera na G.v3 mini.Nawet nieźle wydawało się oddający smak Nautilus mini teraz nie ma smaku .Warto zafundować sobie coś lepszego..
By Hatrix5555
#1748761
Ja na szczęście takiego problemu nie mam, bo od roku wapuję samą bazę z nikotyną, gdyż po prostu nie przepadam za smakowymi liquidami (lubię smak bazy na glicerynie z małym dodatkiem glikolu :P ) a i domownikom przeszkadza sam mocny zapach ;) ale powiem Ci, że czasem zdarza mi się do jakichś 20ml bazy dolać kilka kropel liquidu pink fury (oszczędność XD) i wtedy dobrze czuję smak :) spróbuj tak jak mówią inni, wapować miętę lub samą bazę z dużą ilością gliceryny (chociaż na tym sprzęcie nie szedł bym powyżej 70/30 VPG, w sensie że wyższe stężenie gliceryny) gdyż gliceryna ma bardzo przyjemny, słodki smak (jak dla mnie) i poszukaj jakiegoś sklepu w którym pozwolą Ci przetestować jakiś sprzęt (często w małych, prywatnych sklepach z ep pozwalają przetestować epapierosa przed kupnem). Jak jest w większych, nie wiem, bo mieszkam w małym mieście gdzie mamy tylko jeden malutki sklepik z epapierosami :P
Awatar użytkownika
By xD_
#1748798
Jedzenie mocno ostrych i słonych potraw przywróci ci smak :)
By pigas1
#1748827
Nie myśl tak, że jak kupisz nowy sprzęt i Ci nie wyjdzie to stracisz pieniądze. Stratą pieniędzy jest zakup Volisha. Ja też jak zaczynałem kupiłem kupiłem sprzęt Volisha. Nie mogłem się napalić, był właśnie problem ze smakiem i zacząłem razem z epapierosami palić analogi. Później wróciłem do analogów.
Dopiero jak odkryłem to forum zacząłem kupować coraz to lepszy sprzęt i uwierz, jest to zupełnie inny wymiar wapowania, zupełnie inny smak i okazuje się że trzeba nagle zejść z dawką nikotyny.
Nie zastanawiaj się i kup porządny atomizer i boxa jak radzą koledzy. Nawet jak Ci nie wyjdzie to sprzedasz to co masz z niewielką stratą.
liquidy

Siema. Ponieważ wreszcie po różnych momentach udał[…]

iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]

Reuleaux RX200S

Nowa odsłona popularnego RX200 wyróżniająca się du[…]

Smok Osub TC 80W Kit

Witam. Posiadam boxa jak w tytule i brit beast tan[…]