EPF
By Kubaxd
#1735608
Siemanko mam pytanie bo kupiłem nie dawno z Aliexpressu Joyetecha VTwo mini - Orange kolor, i z tyłu na pudełku jest naklejka oryginalności produktu, trzeba nożyczkami leciutko zedrzeć srebrną powłoke jak to było kiedyś przy doładowaniach na karte, i pojawia nam sie kod ale nie ten co trzeba wpisać tylko kolorowy do czytnika QR. Bo kod który mam wpisać na stronie Joyetecha żeby sprawdzić oryginalność moda jest po niżej kodu kreskowego a tam nie było trzeba tej srebrnej zabezpieczającej powłoki zdzierać bo nie było. Po wpisaniu tego kodu co wymaga producent na stronie, pokazuje mi sie że " The security code you searched does not exist! Please be sure what you input is security code rather than serial number! "
Nie jestem dobry z angielskiego ale zrozumiałem że moj kod zabezpieczający którego szukam nie został znaleziony, dobrze rozumiem?, i dalej coś nas proszą z tym zabezpieczającym kodem ale nie wiem co.

Czy możliwe że kupiłem podróbe?, ale raczej nie bo szukałem na necie coś o podróbkach joyetecha tego evica to podóby nie mają wskaznika wersji oprogramowania "20klik" u mnie pokazuje, wszystkie funkcje takie jak ma ori joyetech, nawet pudełko czy sama zawartośc nie wskazuje na podróbe, ale na stronie nie może znaleść mego Evica.
Przejmować mam sie czy nie?? Obecnie mam jakąś lipną baterie Listmann 40A 3000mah, w co nie wierze w te parametry bo zejdzie do połowy naładowania i weak baterry przy 29 watach na Power?? śmiech na sali, zamówiłem już LG HE2 25A ori.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
#1735681
To co jest poniżej kodu kreskowego, to nie jest kod oryginalności.
Nie wiem jak to jest w VTwo, ale w VTC Mini, kod do sprawdzenia znajduje się na nalepce pod zdrapką, naklejonej na Karcie Gwarancyjnej która jest w środku w pudełku. Żadnej zdrapki nie ma na zewnątrz pudełka.
W tym komunikacie podali Ci, że zamiast kodu wpisałeś numer seryjny.
By Kubaxd
#1736065
Ile mniej wiecej taki evic vtwo mini może trzymać na baterii LG HE-2 2500mah 25A ??, naładowałem na full, zrobiłem z 5-10 buchów i już jedna kreska spadła. Wapuje na 26.5 Watt w trybie Power, parownik cubis pro, grzałka SS316 0.5ohm.
Awatar użytkownika
By lelek6
#1736067
LG HE-2 daje radę odparować średnio około 10 ml liquidu.
By Kubaxd
#1736082
Aaa czyli liczycie zużycie baterii na podstawie ile wypaliliscie ml liquidu. No to myślę że moc na fajce nie mam dużej ustawionej więcej 10ml to tak powinno spokojnie. Wcześniej miałem tylko te batki ego teraz zakupilem moda i odkrywam palenie na nowo. Macie może jakiś sposób że po zatankowaniu liquidu przez dwa trzy buchy razem z chmura idzie liquid i nie raz muszę wypluc bo jest gorzko fuuu. Po przepalenie 5 buchow jest ok. Kiedyś w batkach ego wystarczyło machnąć w dół i liquid z grzalki uciekał i się nie piło. Tutaj raczej w modzie nie będę nic machał bo boję się czegoś uszkodzić.
Awatar użytkownika
By lelek6
#1736090
Kubaxd pisze:Aaa czyli liczycie zużycie baterii na podstawie ile wypaliliscie ml liquidu.

Dobrze kombinujesz ;)
Kubaxd pisze:moc na fajce nie mam dużej ustawionej więcej 10ml to tak powinno spokojnie.

Tu już przestałeś ;) Ustawiona moc ma wpływ jedynie na czas w jakim odparowany będzie liquid, a nie na jego ilość. Prosta fizyka: aby odparować liquid za pomocą danej grzałki, prąd musi wykonać pracę (jej ilość zależy tylko od masy liquidu, bo ciepło właściwe i ciepło parowania to wielkości stałe), natomiast moc to iloraz tej pracy i czasu, w którym została wykonana. Czyli jeśli ustawisz dużą moc - czas się skróci, jeśli zmniejszysz moc - czas się wydłuży. Ale ilość odparowanego liquidu będzie taka sama.
By Kubaxd
#1736153
Nie nie, nie o to mi chodziło. Chodzili mi oto że jak mam ustawione 26.5 watt to nie jest tak wcale dużo "chyba" i że na tej mocy dłużej po wapuje na baterii i że powinna bateria starczyć spokojnie na te 10ml liquidu. Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
By lelek6
#1736163
Kubaxd pisze:Nie nie, nie o to mi chodziło.

O to, o to... ;)
Kubaxd pisze: jak mam ustawione 26.5 watt to nie jest tak wcale dużo "chyba" i że na tej mocy dłużej po wapuje na baterii

Tak, "dłużej" i mówimy tu o jednostkach czasu.
Kubaxd pisze: i że powinna bateria starczyć spokojnie na te 10ml liquidu.

Zrozum. Nawet jeśli ustawisz 100W, to bateria i tak wystarczy na 10 ml liquidu (pomijając walory smakowe ;) ), z tym, że padnie po 4 razy krótszym czasie.
Awatar użytkownika
By Bumerek
#1740063
Witam panowie !! mam pytanie czy jest możliwość ustawienia w Vtwo mini ten licznik który liczy buchy lub czas palenia ? Pozdrawiam ?
Awatar użytkownika
By Bumerek
#1740066
Dopiero jestem przed zakupem więc stąd to pytanie dziękuję za szybką i jasną odpowiedź pozdrawiam :)
By Dazzall
#1742883
Witam

Jestem zielony jeśli idzie o takie boxy (do tej pory używałem Eleaf iStick 40W), więc sorry za może głupie pytanie: czy złącze USB w tym Evic służy również do ładowania akumulatora? Czy trzeba zaopatrzyć się w zewnętrzną ładowarkę?

Czy wszystkie akumulatory typu 18650 mają takie obostrzenia?:
Sprzedawany akumulator nie posiada elektronicznego zabezpieczenia przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Goldi
#1742885
Bez problemu możesz ładować eVica przez USB. A akusy do niego musisz kupić właśnie takie nie posiadającego tego zabezpieczenia, np. Samsung 30Q lub LG HG2.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1748608
Panowie proszę mnie nie besztac ;)

Kupiłem pierwszego moda, vtwo mini + cubis pro mini + bf ss316 0,5ohm + sony vtc5 i nie mogę ogarnąć jak go ustawić, aby była zimna chmurka... czytałem forum od rana i nie doszedłem do tego.
Miałem ustawione power 20W, ss316 225'c 22W, Ni ,Ti i kupa...

Dotychczas używałem joytecha ego aio 1500mAh i chmurka była fajna chłodna a w modzie tego nie ogarniam.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#1748613
Tak na moje oko (tylko ze zdjęć) to będzie problem. Mały odstęp od grzałki, spora moc więc chmura ciepła. Możesz spróbować zejść z mocą, ale to chyba dużo nie pomoże.
Spróbuj regulacją powietrza się pobawić.
Awatar użytkownika
By miron52
#1748614
A zaciagasz się "dopaszczowo" czy "dopłucnie" ?
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1748620
szperaczz
Bawiłem się pół dnia ale to nie to samo co w ego aio. Czy wymiana na większy tank coś zdziała, jeśli tak to co polecacie w rozsądnej cenie?
Ewentualnie jaki tryb ustawić na bf ss316 albo jaki jest preferowany do tej grzałki?

miron52
Ciągnę prosto w płuca.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Czyszczenie tanka

Czołem :) Czy zwykłe ściereczki nasączone alkohole[…]

Atomizer do Ijust S

Witam. Poszukuje rady odnośnie wymiany atomizera […]

Dla odreagowania od trawnika bawimy się w typowani[…]

Vandy Vape Pulse 80W

W związku z pojawieniem się w dymie ww. squonkera […]