EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
By CodeineDreams
Musisz wiedzieć, że jak ijoy ci się posika, to wszystko leci w zasilanie. Af nie jest zbyt dobrze przemyślane. Ja bym wybrał Engine. Sam się na niego czaje, bardzo podoba mi się jego konstrukcja i to, że powietrze bierze z góry co jest dla mnie zaletą, chociażby dlatego, że box się nie syfi wydobywającymi się pozostałościami chmurki, które przy nisko osadzonych AF ładnie siadaja na boxa oblepiając go z czasem wokół parownika. Nie mówiąc już o ewentualnym wycieku, który nje rozleje się wprost na boxa, jeżeli w ogóle coś się zdoła górą ulać.
Awatar użytkownika
By miron52
Pooglądałem obrazki i wybrałem Engine. I nie żałuję. Ma tą przewagę nad innymi, że pampersa nie potrzebuje. Wśród maluchów podobnie prym wiedzie Sapor.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
AdamuS1987 pisze:Ja też już zamówiłem engine... ten cholerny ammit mnie wykańcza jak nie jedno to drugie...

To ja go przygarnę...
VT75 Nano

Jeszcze VT75 na dobre sie nie zadomowił, a tu taka[…]

IPV D4

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170[…]

Aspire Triton

Hej. Czy ktoś wie gdzie można zakupić grzałki Trit[…]

Vaptio p1

Dzisiaj upadł mi box nic się się nim niby nie stał[…]