EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
Ja zaczynałem od 12 na egonach, kajtkowate 9mg, subtanki i późniejsze dopłucne duale na 60-80W - 6mg - 10-12 ml dziennie.
Od pół roku, w związku ze zbliżającymi się ograniczeniami i tak ogólnie prozdrowie znów skokowo zejście na 6 już bez zmiany sprzętu.
Ostatnio też jakoś zużycie aromatu mi spadło, wole tylko lekko dodać, cos tam poczuć i w sumie nawet obojętnie co, aby owocówka.
Zużywam to co mi od dawna zalega z zapasów. Specjalnie nie mieszam swoich ulubionych smaków, aby nie czuć przyjemności z wapowania. Wate zmieniam też jak już zerowy transport i więcej czuje starej spalenizny niż smaku.
Nie jest to już hobby i przyjemność tylko ma być codzienna szara przymuszona rzeczywistość. :)
Mocno o tym nie myśle, ale podskórnie czuje, że chyba chciałbym w ogóle zrezygnować z tego, tylko brak sił psychicznych na próbe rzucania ep, pamiętając nieudane i męczące próby rzucania analogów.

Kolejne mieszanie planuje 2 mg, tylko w robocie może być kiepsko jak wymykam się do kibelka na kilka buchów,
ale za leniwy jestem na robienie kilku wersji płynów i kilku noszonych sprzętów oraz żonglowanie nimi
Prędzej może na próbę skorzystam z wersji Mutango i wezme do roboty, do szuflady butelke 6mg na zakropienie w środku dnia.

Jak teraz siedze w zamkniętym pokoju lub jade wozem to bucham non top, mówią mi że nie da się tam wejść od dymu.
Może zamiast na 2mg zejde na 1mg (takie placebo, że coś tam jeszcze jest) a w chwili głodu dolewka 6mg ?
By walek
Ja 5 tygodni temu zszedłem do 0 nikotyny, dawkę zmniejszałem stopniowo i w okolicach lutego zacząłem mieszać 3mg nikotyny. Obawiałem się, że będzie ciężko a tu praktycznie bezboleśnie wyeliminowałem nikotynę;) Niestety problemem jest odruch i na chwilę obecną nie wyobrażam sobie zakończenia vapowania i chmurzę ok 12-15ml dziennie zerowych samogonów:)
Awatar użytkownika
By Deletor
Ha to ja zaskocze... Z 12mg na 9 przy dopaszczowcach. Przez chwilę było ok, teraz 12mg na subohmie i niżej nidyrydy... Ostatnio zachciało mi się fabrycznego LQ to sprzedawca widząc co trzymam w ręku i o co proszę jakoś głupio na mnie popatrzył i zapytał czy jestem pewien... No ale po świętach zmiana parownika i kolejna próba zbicia mocy...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

P.s. jeden plus jest taki że przy wejściu na 12mg na subohmie spadło mi zużycie nikosi per day i radykalnie zużycie LQ. 5ml na 2-3 dni
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
Już się, w tym temacie, chwaliłem swoimi sukcesami - z 18 mg zszedłem do 3 :)
Od nowego roku atakuję 2mg, lub wręcz 1.5mg.
Tak tylko się zastanawiam, czy przy tak małej ilości nikotyny nie mówimy już wyłącznie o efekcie placebo?
W którym miejscu jest ta granica, w której ilość nikotyny staje się obojętna (fizycznie) dla organizmu?
Awatar użytkownika
By krisIs
Deletor pisze:Ha to ja zaskocze... Z 12mg na 9 przy dopaszczowcach. Przez chwilę było ok, teraz 12mg na subohmie i niżej nidyrydy... Ostatnio zachciało mi się fabrycznego LQ to sprzedawca widząc co trzymam w ręku i o co proszę jakoś głupio na mnie popatrzył i zapytał czy jestem pewien... No ale po świętach zmiana parownika i kolejna próba zbicia mocy...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

P.s. jeden plus jest taki że przy wejściu na 12mg na subohmie spadło mi zużycie nikosi per day i radykalnie zużycie LQ. 5ml na 2-3 dni

Aktualnie kopcę coś około 2mg, tylko, że mniej więcej 15ml/dzień. Jak zalałem 12 od znajomego niedawno, to gały z orbit.
Ehh gdzie te czasy co się 18 na ViviNovie wapowało i 10ml na tydzień starczyło :)
By cichy85
Ja kiedyś umieszałem jedną z czterech buteleczek na bazie 0 resztę na 1mg, przerobilem wszytkie po kolei nie wiedząc, która jest 0. różnicy nie odczułem, ilość ml na dzień bez zmian. A od tygodnia sobie chmurzę liquidy o zawartości nikotyny 0,5mg

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
By Skoroszyt
No to tak jak mówiłem tutaj w tym poście http://www.e-papierosy-forum.pl/post1742487.html#p1742487 tak też zrobiłem :D Nowy Rok, no i zeróweczka zawitała, na początku kilka dni jakoś odczuwałem ten brak, ale już się przyzwyczaiłem. Ostatnio kolegia miał 6mg/ml, to kilka buszków i odlot :D

Ogólnie to poszło dość sprawnie, ale to chyba tylko dlatego że miałem w sumie dość krótki okres ze śmierdzielami (1rok). Życzę powodzenia i wytrwałości ze zmniejszaniem dawki ! :beer:
By Laim
Przez pierwsze 3 lata nie schodziłem poniżej 18mg, na początku nie starczało mi nawet 24 mg :D Ale z postępem technicznym aktualnie jestem na 3mg ale tylko na dripperze, na tankach zadowala mnie tylko 6mg plus kilka kropli mentholu *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
No i ja mogę pochwalić się zmniejszeniem, a w zasadzie zrezygnowaniem z nikotyny. Od kilku dni 0mg. Stopniowo od 12mg, poprzez 6mg oraz 3mg udało się. Praktycznie bez żadnych zgrzytów. Poza początkowym, ogromnym pochłanianiem lq. przy każdym etapie zmniejszania stężenia ;) Jest git :)
By tomeh
Swoim wynikiem pochwalić się nie mogę ale ojca czemu nie. Jakieś 3 miesiące temu rzucił wszystkie używki w tym fajkowanie po za kawą. Palił ponad 30 lat i to sporo najpierw nawet 2 paczki standardowych petów potem elektrycznego też często a od 3 miesięcy wcale od tak nagle zakończył z tym przygodę. Oby jak najdłużej swoją drogą.
Awatar użytkownika
By EricSon
Po około 3 latach z 18 zszedłem do 3/6, wapuje różnie, raz 3 a raz 6, jednak 6 jest przeznaczona kiedy potrzebuje więcej nikotyny tzn. przy kawie czy dobrym :beer:
Ostatnio zmieniony 13 mar 2017, 22:01 przez EricSon, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
Matamatitati

Chcialbym Ci odpowiedziec szanowny moderatorze bo […]

Niezniszczalny tank

Przepraszam Panowie (i Panie jeśli jakieś to czyta[…]

Zestaw do gestego dymu

Prosze o porade, pale 6mg chcialbym zestaw dopaszc[…]