EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mlodywilk
#1567595
Cześć, nabyłem ww sprzęt i chyba nie radzę sobie z jego obsługą, nie wiem co robię nie tak.
Ustawiłem sobie np. 30w, zaciągam się ile fabryka dała, w ogóle oporu nie ma, jak bym się powietrzem zaciągał, o parze już nie wspomnę, praktycznie nic nie leci. Bateria też znika w oczach. Niby naładowała się na full 4 kreski, parę zaciągnięć i już 2/10 baterii za mną.
By orient
#1567661
A akumulator to jaki wkładasz do sprzętu? Bo mi się widzi, że to jakiś akumulator z laptopa przeżywa u ciebie drugą młodość. Ewentualnie UltracośtamFire 6000MAH.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1567665
Którą grzałkę masz w parowniku?
By mlodywilk
#1567671
Akumulator Samsung INR 25R 18650 2500mAh 20A
Grzałkę mam oryginalną CC.
To już w sumie ogarnąłem nie potrzebnie panikowałem bo wszystko cacy :)
Tylko nie do końca kumam o co chodzi z tą regulacją temperatury.
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1567673
W zestawie dostałeś trzy grzałki:
- niklową grzałkę 0.15 ohm (TC)
- stalową grzałkę 0.5 ohm (TC)
- grzałkę typu clapton 0.5 ohm
dwie pierwsze są do trybu z kontrolą temperatury, ostatnia tylko do trybu z watami (imo: z 40W będzie tu potrzebnych)
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1567677
Ni - nikiel
Ti - Tytan
SS - stal nierdzewna
TC - temperature controle

a skąd wziąłeś NC???
By mlodywilk
#1567683
Wyświetla się mi taki symbol ^^
edit. Ta bateria chyba jest w miarę ok? z biegiem czasu wiadomo zmienię na coś lepszego, ale tej też chyba nic nie brakuje ?:D
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1567688
Sprzęt dobry, pół roku powinien wytrzymać, bo potem Ci się znudzi i go zmienisz ;) (i tak do tego czasu dokupisz parę innych parowników)
a nt. komendy "NC" poszukaj odpowiedzi w instrukcji, albo w wątku poświęconym temu zasilaniu.
By Łukasz29
#1748209
Witajcie...kupiłem sobie ten oto sprzęcik ale za cholerę nie mogę go rozkminić...palę na fabrycznej grzałce...ale ciągle jest coś nie tak...a to za mała chmura a to dusi w gardle...jak skonfigurować moc i temperature ? Czy przepływ powietrza ma na to wpływ ?
Pytania może są noobowe ale po prostu potrzebuje pomocy żeby właściwie korzystać ze sprzętu .

Pozdrawiam

Łukasz
By Łukasz29
#1749336
Słuchajcie udało się...po 4 dniach główkowania,kombinowania...coś było nie tak z grzałkami fabrycznymi...znalazłem poradnik do Rba i w końcu przestało mnie dusić w gardle...wapuje na 100 stopniach C i 10W i jest spoko...co za ulga bo już myślałem że jestem jakiś nie ogar...tylko mam kolejne pytanie...na wyświetlaczu pokazuje mi cały czas 0,23 oma...i to się nie zmienia bez względu jaka grzałka była wsadzona...od ss,nc i teraz rba...tak ma być czy czegoś zapomniałem zrobić...
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1749374
Odkręć parownik, włącz moda, kliknij fire i powinno się pokazać 9,99 Ω takie migające. Wkręć parownik i będzie pytanie czy nowa grzałka. Jeśli nowa to raz naciskasz plus, jeśli stara to raz naciskasz minus.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.