EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By lenek123
#1748165
Czy można ladowac rx przez usb? Czy lepiej ładować je w dripboxie 60w? Ładowarka narazie nie wchodzi w gre
By TheTunner
#1748167
lenek123 pisze:Czy można ladowac rx przez usb? Czy lepiej ładować je w dripboxie 60w? Ładowarka narazie nie wchodzi w gre

W zasadzie akurat rx nie powinno się zbyt bo ma dość słaby balanser i USB możesz go uszkodzić

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1748172
Najlepszym i najprostszym wyjściem, jest kupno zewnętrznej ładowarki do ogniw...
Awatar użytkownika
By Czocher
#1748174
Warto zainwestować w porządną zewnętrzną ładowarkę, to jest również na przyszłość dla innych zasilań które kupisz. Ja używam efest LUC V4 o prądzie ładowania 0,5, 1 i 2A, mogę polecić spokojnie. Warto zainwestować :)
By lenek123
#1748193
Krasnal45 pisze:Najlepszym i najprostszym wyjściem, jest kupno zewnętrznej ładowarki do ogniw...
wlasnie dzis bylem w paru sklepach i byla tylko 1 za 145 zl takich funduszy nie mam a przez internet narazie nie mam opcji
Awatar użytkownika
By Czocher
#1748196
lenek123 pisze:wlasnie dzis bylem w paru sklepach i byla tylko 1 za 145 zl takich funduszy nie mam a przez internet narazie nie mam opcji


Na edymie nasz tego kilka w dobrych cenach, np EFEST LUC V2 za 89zł. Możesz zamówić z dostawą do sklepu, jeżeli masz w pobliżu...
By CodeineDreams
#1748200
Możesz ładować, jednak z czasem akumulatory nie będą równomiernie się ładować co obniży ich ogólną pojemność. Po prostu od czasu do czasu trzeba je "wyrównać" w zewnętrznej ładowarce lub doładować każdy akus na maxa w boxsie na jedno ogniwo, jeśli już naprawdę nie masz innej opcji. Z gniazdem usb też nic się nie stanie jeśli bedziesz je delikatnie traktował.
By lenek123
#1748201
CodeineDreams pisze:Możesz ładować, jednak z czasem akumulatory nie będą równomiernie się ładować co obniży ich ogólną pojemność. Po prostu od czasu do czasu trzeba je "wyrównać" w zewnętrznej ładowarce lub doładować każdy akus na maxa w boxsie na jedno ogniwo, jeśli już naprawdę nie masz innej opcji. Z gniazdem usb też nic się nie stanie jeśli bedziesz je delikatnie traktował.

Dzięki za długa wypowiedź będę je po prostu ładowałw dripboxie caly czas do Zamknięcia
Awatar użytkownika
By Goldi
#1748202
Nie musisz ładować aku cały czas w dripboxie. Możesz to robić co kilka ładowań w RX 2/3. Ładowanie przez USB w tym boxie nie uszkodzi akusów ani elektroniki boxa.
By lenek123
#1748448
Goldi pisze:Nie musisz ładować aku cały czas w dripboxie. Możesz to robić co kilka ładowań w RX 2/3. Ładowanie przez USB w tym boxie nie uszkodzi akusów ani elektroniki boxa.

a jeszcze mam pytanie w jakim czasie mniej więcej będzie się ładował1 akus vtc 5 w dripboxie?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.