EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Dev
Witam

Po rocznej przerwie chciałbym wrócić do vapowania.

Moje wymogi co do sprzętu:

Zasilanie:
- stabilizacja napięcia
- regulacja napięcia
- ładowanie przez microUSB wraz z jednoczesnym vapowaniem
- większa pojemność niż standardowa w zwykłych bateriach e-p
- wskaźnik % baterii (może być kolorek, niekonieczny wyświetlacz)
- obojętne czy to będzie zwykła grubość czy grubość moda
- subOHM (zgodny z klirkiem)

Clearomizer:
- dolnogrzałkowy
- gotowe grzałki (sam nie chcę robić)
- najlepiej nieprzeciekający
- konieczna regulacja przeciągu
- brak problemów z uszczelkami
- subOHM (zgodny z zasilaniem)

Cena no limit, lecz bez przesady. ;)

Co polecacie?

Z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
By mckarmi
Ja po prawie 2 latach wróciłem do e-p. Wcześniejszy zestaw to Vamo v5+kayfun klon T. Teraz kupiłem Eleaf iPower + Griffin 25 plus i ten zestaw mogę zdecydowanie polecić. Co prawda grzałki do griffina trzeba kręcić samemu, ale jest to bardzo proste i przyjemne. Mogę też polecić Smoka TFv8/TFv8 Big Baby. Jest to parownik na gotowe grzałki, ale w zestawie posiada też bazę RBA. Co do zasilania, to po całym dniu zostaje mi mniej więcej połowa baterii, a wapuję około 8-10 ml dziennie.
By AdriansoN
Jeżeli nie chodzi tylko o boxy, to poszukaj zestawu Smok Stick v8, grzałki 0.15 (nie jestem pewny czy 0.10 nie ma), 3000 mah pojemności, tank to tfv8 big baby, są też grzałki Clapton pod smak i baza rba do krecenia wlasnych grzalek, więc wszystko w jednym.

Evic vtc mini lub vtwo mini z zephyrus v2 też będzie dobry, również grzałki fabryczne (w tym 0.15 ni200 pod tc) oraz baza rba.

Witam! Jakie macie zdanie na temat, że E-Papierosy[…]

Próbowałem różnych aromatów tytoniowych a cały cza[…]

Kupno nowej efajki - porada!

Witam serdecznie, Od niemal roku posiadam Eleafa […]

E-Papieros do 100 zł.

Witam! Aktualnie palę jakieś 15-20 papierosów dzie[…]