EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By demyt
Witam jakiś czas temu poradziłem się na forum i kupiłem kangertech subox mini. Bardzo mi się podobał i nadal go używam, lecz przyszła pora na zmiany. Co polecicie dalej?
zależy mi tylko na kręceniu własnych grzałek. Cena 300-400zł
By lucas-7
Ostatnio sam zmieniłem zasilanie i tanka i wybór padł na cuboida wraz z obs engine.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
By demyt
Isia pisze:No to może to - GEEKVAPE AMMIT RTA - 3.5ML + JOYETECH EVIC VTWO MINI EXPRESS KIT + akumulator 18650 Li-ion 3000 mAh LG HG2

a moze jakies zasilanie z dwoma akumulatorkami czy sie nie oplaca do tego?
Awatar użytkownika
By BadBoy
demyt pisze:A używał ktos Griffin 25 plus i GEEKVAPE AMMIT RTA i jest w stanie je porównac?

Witam
Obydwa parowniki szeroko opisane w odpowiednim do tego dziale.
Pozdrawiam
BadBoy
By AdriansoN
Całkiem spory budżet. Krecenie grzalek jest szeroko pojętym terminem. Box ma być duży czy mały? Parownik rda, rta czy rdta?

Jeżeli coś większego, to możesz wziąć poczciwego rxa lub jeden z nowszych modów Ijoy Maxo quad 315w - na 4 akumulatory 18650. Jeżeli coś mniejszego, to h priv nie będzie złym wyborem. Na 2 akumulatory będzie dobry również ijoy rdta box. Za 300 zl możesz znaleźć sigeleia 100w spokojnie, a jest to już wykonanie i pancernosc na wysokim poziomie.

W kwestii parownika, możesz wziąć ijoy combo rdta, obs crius plus, billow v2 lub 3, wspomniany już gryffin. Jest tego całkiem sporo.
By demyt
Z tego co poczytałem i poogladałem myśle, że JOYETECH EVIC VTWO MINI EXPRESS KIT mi wystarczy, a do tego jak polecił ktos AMMIT RTA. czytałęm i ogladałem opinie i każdy go chwali. jedyna wada, to że jest na single coila, ale chyba mi to wystarczy.
Awatar użytkownika
By BoberChasers
Single coil nie jest wadą... często da lepszy smak niż jakiś dual :)
Weż Ammita, do tego stalowy clapton od geekvape (np, 24g) i ciesz się smakiem.
By demyt
kupiłem cos takiego na start GeekVape : 5szt Kanthal A1, 28GA*2/Twisted + 32GA, 0.9ohm, potem bede sam krecił:) beda dobre pod smak?
iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]

444 Dni z E Papierosem

Jak to jest z Tym E paleniem. Zaczynałem od kupna […]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

HCigar VT250 (DNA250)

Hcigar VT250 adopts Evolv DNA250 TC chip.The DNA[…]