EPF
Awatar użytkownika
By pathhell
#1740715
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Features:
IMC Interchangeable building deck
More than 10 decks to choose from
Diameter 15mm Wide Filling Hole
Delrin and Stainless Steel chuff cap
Built-in can be washed tank with LED light


Tank Capacity:12.8 ML
0.96 inch OLED Screen
NI/TI/SS temperature control
Unique Custom User Mode
Product size: 28*55*105mm
Output Wattage: 5-200W
Output Voltage: 1-8V
Output Current: 1-45A
Resistance Range: 0.05~3.0 ohm
Energy conversion rate: 95%
Battery Type: Dual 18650(not included)
Firmware Upgradeable
Awatar użytkownika
By irys77
#1744194
Jeżeli komuś się przytrafi, że jego box będzie przeciekał to mam rozwiązanie.
Należy go rozkręcić, dokładnie 12 śrubek. Po zdjęciu baniaka, na słupku znajdują się dwa oringi. Albo wymienić je na delikatnie grubsze, bądź tak jak ja to zrobiłem, dać cieniutki trzeci na sam dół. Skręcić i cieszyć się nie cieknącym boxem :) w razie pytań i ewentualnie zdjęć pisać na PM lub na FB :)
By Draco1987
#1744959
Witaj, również miałem problem z przecinkami ale to już rozwiązałem. Teraz pojawił się inny gorszy problem. Mianowicie po włożeniu naładowanych aku pokazuje mi low Battery. Wcześniej wystarczylo klepnac i zaczynał pracować normalnie. Po odstawieniu na noc rano pojawiał się ten sam problem. Pełne baterie a pokazuje puste. Da się normalnie włączyć ale nie da się vapowac. Wiesz może jak na to zaradzić.??
Awatar użytkownika
By miron52
#1748021
Co jest z tym sprzętem ? Przeciekający box ? Problemy z przecinkami ? Przesiądźcie się iJusta. Tam mniej problemów.
By ADINI
#1774018
Kilka dni posiadam ten sprzęt i u mnie nie występują powyższe problemy, powiem że miałem pewne obawy ale jestem bardzo miło zaskoczony. Na plusy dla mnie - wygląd, w dłoni leży idealnie a wydaje się duży a jednak super spasowany. Pojemność prawie 13ml to też bardzo duży plus jednak przy moim clapton dual coilu potrafi sporo wyssać z baniaka. Trochę trzeba pokombinować z setupem i powiem że smak oddaje bardzo dobrze. Warto też wspomnieć o aktualizacjach softu. Jak narazie moge polecić zobaczymy jak przy dłuższym użytkowaniu.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.