EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By mat
#1747955
Witam, posiadam RSST + mod mechaniczny na akumulatory 18650 ( z starych laptopów). Dzisiaj miałem możliwość podłączenia baterii od Mild Wave, działa bardzo fajnie i podobno do 2 dni. Ja powoli mam już dosyć zabawy w akumulatorki , które na okrągło ładuje i ciągle muszę ze sobą nosić i kilka razy dziennie zmieniać. Pomyślałem więc czy nie kupić takiej baterii lub podobnej jak w tym Mild Wave. Czy możecie coś w tym stylu polecić? Czy taka bateria poradzi sobie z moimi ręcznie kręconymi grzałkami, meshem i czy nie spali się?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1747962
A jak ją odłożysz na półkę to i na tydzień wystarczy. :wink:
Kup porządne akumulatory i zobaczysz na ile będą Ci wystarczały.

Mild Wawe to nic innego jak przebrandowany iJust 2
i on wystarczy Ci do czasu aż padnie w nim przycisk fire.
Temat o problemach technicznych z nim za chwilkę dobije do 100 stron.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2017, 19:33 przez DorotaM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1747964
Na dwa dni czego??? Oglądania moda, który stoi pod tym akumulatorem? Nie pojmuję czegoś tutaj, co chcesz porównać? Co to za bateria od Milde Wave???
By mat
#1747967
Z braku czasu już nie śledzę forum tak jak dawniej i jestem do tyłu z wiedzą o sprzęcie. Pomyślałem że może są już do kupienia baterie które wytrzymują kilka dni. Akumulatorów mam 6 a ładowarki już od dawna z prądu nie wyłączam, bo ciągle ładuje i już mnie to powoli męczy.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1747970
Kup sobie porządnego boxa na dwa lub trzy aku i odetchniesz od braku zapasu prądu.
O Mild-ach wszelkiego rodzaju zapomnij, to zdecydowanie najlepsza opcja. :wink:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1747971
Prawda. IJust'a omijaj - sprzęt mierny a nie o to chyba chodzi patrząc na licznik.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.