EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By sleyn
#1747781
Witam, od jakiegoś czasu oglądam rurki j znalazłem Smok Vape Pen 22 oraz Joyetech Ego Aio. Czy ktoś z większą znajomością rynku może mi pomóc znaleźć jakąś nie za duża rurkę? :) posiadam większego boxa dlatego zależy mi na małym i przenośnym urządzeniu.
By sleyn
#1747789
A jakieś inne ciekawe modele?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By e_sat
#1747793
sleyn pisze:Witam, od jakiegoś czasu oglądam rurki j znalazłem Smok Vape Pen 22 oraz Joyetech Ego Aio. Czy ktoś z większą znajomością rynku może mi pomóc znaleźć jakąś nie za duża rurkę? :) posiadam większego boxa dlatego zależy mi na małym i przenośnym urządzeniu.


Jeśli masz jakiś dobry parownik do tego boxa, to może wystarczy ci tylko mod - rurka, na ten przykład na bazarku masz bardzo fajny modzik Atto za jedyne 90,00zł
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1747797
GP Piccolo version 4 a do tego Spheroid v4 i masz mały zestaw.
By sleyn
#1747798
Wolałbym "all in one" albo coś w tym stylu :/ zestaw z spheroidem też do mnie nie przemawia ale dziękuję za propozycje ;)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Parownik do MTL

Poszukuję parownika typowego pod MTL oczywiście na[…]

Krótki wstęp: Problem znany chyba wszystkim, nie[…]

Abu rozpędzić smutne myśli w tych szalonych czasac[…]

Digiflavor Siren 2

I doczekaliśmy się następcy? *BOJE SIE* https:[…]