EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Haliczek
#1747771
Witam, podczas aktualizacji na 4.13 system spadł do 0.0 i RX się wyłączył. Po ponownym podłączeniu do komputera wyskakuje komunikat "nieznane urządzenie" i aktualizacja jest zablokowana, RX co 30 Sec się rozłącza i łączy z komputerem, nie włącza się, tak jakby miał skasowane oprogramowanie. Wie ktoś jak go naprawić?
Awatar użytkownika
By domekrap
#1747772
Jeżeli masz przycisk reset, to może zresetuj

Czy dobrze czytam? to jest Wismec TC RX200? Jeżeli tak, to ostatnia wersja softu to 3.13
Awatar użytkownika
By domekrap
#1747778
Zgadza się. Ja typuję że zrobiłeś jakiś błąd w trakcie aktualizacji. Spróbuj na spokojnie jeszcze raz. Na początek restart kompa. jeszcze raz download i aktualizacja
By Haliczek
#1747782
Próbowałem i to samo na innym kompie też. Nie łapie go program bo jest wyłączony, nie ma opcji aktualizacji
Awatar użytkownika
By domekrap
#1747784
Czy komputer widzi nowe urządzenie? Czy próbowałeś podpinać do kompa zasilanie z akusami i bez akusów?. Może inny przewód zastosuj.
By Haliczek
#1747787
Tak próbowałem z i bez, innego kabla nie próbowałem. Spróbuje, ale wydaje mi się ze to nie to. Po prostu żeby komputer go przeczytał poprawnie musiałbym go włączyć, a to jest niemożliwe
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.