EPF


Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By xnd
#1746695
Po 2 tygodniach palenia spinnera 1300 VV z Aspire ET mogę podzielić się wrażeniami, ogólnie jestem zadowolony chociaż sprzęt pokazał wady , o dziwo bateria trzyma krotko, nowa bateria z E-go trzyma na oko 30-40% dłużej, parownik jest ok, co prawda należy dolewać jak jest już w połowie bo bulgocze. Grzałki wytrzymują ok 2 tygodnie , potem czuć spaleniznę, ale nie da się je wyczyścić, na cóż w swoim czasie będę zmieniał sprzęt do palenia. W pierwszej kolejności muszę kupić sprzęt mamie dlatego słuchając Was chciałem spytać o trochę informacji o 75W Eleaf iStick Pico w zestawie z Eleaf Melo III Mini Atomizer ,

1 Czy akumulatory SONY VTC5 będą dobrym wyborem (te akumulatory można chyba nawet ładować z zwykłego modułu do ładowania Li-ion http://moduliki.pl/archiwa/528 ) ?

2 Co do parowników to do Eleaf Melo III Mini Atomizer podobno pasują grzałki do Eleaf iJust 2 możecie się wypowiedzieć coś o tych grzałkach ? (chodzi mi o to czy mozna je przepalać czy są wytrzymałem, ile wytrzymują zanim przestana oddawać smak , i zaczną śmierdzieć spalenizną)?

3 Eleaf iStick Pico posiada tryby VW / Bypass / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR i zakres rezystancji: 0.05 - 1.5ohm (tryby TC); 0,1 - 3.5ohm (Tryb / Bypass VW) o co chodzi z tymi trybami i rezystancją grzałki bo w e-dym do zestawu dają grzałki (jak również są dostepne) 0.3 i 0,5ohm ?
Awatar użytkownika
By miron52
#1747234
LG He4 też wystarczą do Pico. RBA, to baza pod własne grzałki. Jeśli czujesz się na siłach, to do Melo jest taka mała RBA o nazwie "ELEAF MELO 2 ECR ATOMIZER HEAD ". Jeśli się zdecydujesz na zestaw Pico + Melo 3 mini, to dokup grzałki 1,8 om do Tritona. Te grzałki z zestawu są do wapowania "dopłucnego".
By xnd
#1747642
Super dzięki za wyjaśnienie :D , no cóż te grzałki z Tritona są dość drogie :? , jak się spisuje melo III mini z grzałkami do Eleaf iJust 2 o oporności 0,3 i 0,5 Ohm ?
Napisałeś jeszcze o wapnowaniu "dopłucnym" co przez to mam rozumieć ? (ja zaciągam najpierw do jamy ustnej opary , a potem nabieram powietrza i zaciągam do płuc).
Awatar użytkownika
By miron52
#1747643
No właśnie, Twój styl to zaciąganie "dopaszczowe".
Awatar użytkownika
By Jamszoł
#1747646
ja jaram na parowniku iJust2 na grzałkach 0,3 - grzałka mi wystarcza na co najmniej miesiąc
Jak na razie z tego parownika i z tych grzałek jestem super zadowolony
Na tyle , ze jaram już prawie rok na nich i nie mam zamiaru zmieniac na nic innego
By xnd
#1762390
Trochę czasu minęło i sprzęt sprawuje się dobrze, w końcu zero wycieków i siorbania. Mam kilka pytań ale zapisałem je do działu istick-pico-75w-tc-kit-t105777-800.html?hilit=pico, a tutaj zdjęcie dla tych co mają kłopoty z kominem w melo III (wystarczy z ustnika do Vision CC wyrzucić gwintowaną nakrętkę i owinąć taśmą izolacyjną aby był szczelny i włożyć ).
Obrazek

Witam, cześć i czołem itd. :D Krótko zwięźle i na […]

Który sprzęt wybrać?

Witam, Mam problem mianowicie nie wiem jaki sprzę[…]

Grzałka Do IJust S

Witam, Chciałbym dowiedzieć się jaka jest najlepsz[…]

Widzę, że temat, który zgodnie z tytułem miał doty[…]