EPF
Awatar użytkownika
By micmax93
#1648837
Trafiłem na to cudeńko przeglądając zapowiedzi na Enzo i widzę że jeszcze nie ma tematu. I nie chodzi mi tu o te podróbki z fasttecha!
Wygląda to na ciekawe rozwiązanie, gdzie możemy korzystać z velocity, albo odkręcić słupki i korzystać z bez-słupkowej konfiguracji.
Aktualnie znalazłem tylko pre-order, ponoć ma wyjść w połowie maja.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1650243
W końcu indulgence zrobiło coś inaczej a nie odgrzewa kotleta.
Również poczekam na recenzję, bo moja przygoda z mx2 była miła w przeciwieństwie z mx4 który został użyty że dwa razy i się kurzy.
Velocity ratuje ten parownik, montaż ala pi2 dopchany na siłę.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By micmax93
#1657137
Właśnie przyszedł, czas na testy :)
Z fajnych dodatków - dali zapasowy izolator w zestawie.

Obrazek
Obrazek

EDIT: Już z grzałką ;)
Obrazek
Obrazek
By ShinmaLarva
#1664925
Witaj.
Możesz napisać jak ze smakiem na tym parowniczku ??
Z tego co widziałem na filmach może pracować w dwóch "trybach" -pod smak i pod chmure.
Jak ze smakiem w obydwu ??
By kareo
#1672473
Własnie dzisiaj do mnie dotarł ^^ stwierdzam że jeden z fajniejszych RDA :D smak bardzo dobry, dwa tryby jeden pod smak drugi pod chmurkę i mi bardziej ten drugi podpadł. Mega naprawdę mega duży przelot powietrza baza velo bez problemów pomieści duże konstrukcie. Na razie bawię się tylko na velo ze względu że dopiero co go dostałem w łapki. Według mnie warto ! ;)
By Zolo
#1683193
Dziś do mnie dotarł nowy Mutation, wybrałem go na swojego pierwszego RDA.

Fajnie wygląda z Cuboid'em. Na razie skręciłem dwa claptony po 5 zwojów, wyszło 0.28ohm, z bazą Velocity jest to faktycznie mega proste. Pewnie dla tego że to jest mój pierwszy RDA ale smak jest mega , w swoich liquidach odkryłem nowe nuty smakowe :)

Tylko wydaje mi się że źle lub za mało waty ułożyłem bo szybko poczułem bobra, już przy 3 buchu, ale tego się nauczę ;]

I najważniejsze, nic nie wycieka, nawet jak zalałem więcej liquidu to nic nie cieknie.
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1684675
Ładne ma te dziurki na montowanie większych setów.Czy któryś z użytkowników powie mi czy elementy są dobrze spasowane ? :D Jestem ciekaw czy wszystko ładnie chodzi.
Chciałbym też spytać czy ktoś mógłby podesłać zdjęcie jak on wygląda na rurce ? ;)
By Zolo
#1685449
Według mnie spasowane wszystko jest dobrze, ładnie się całość prezentuje. Uszczelki są dobre, wszystko chodzi z odpowiednim "oporem" ale nie ma problemu z szybkim rozebraniem sprzętu. Testuję jakieś 4 dni i na chwilę obecną brak jakichkolwiek wycieków.

Mogę podesłać fotkę tylko na moim wysłużonym iNow.

Obrazek
By Lukas22
#1702091
Zabaweczka fajna. Dużo miejsca na montowanie grzałek różnego rodzaju, według mnie jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Za to ma małą wadę - ceramiczny izolator. Pękł mi już po 2 dniu użytkowania na szczęście niegroźnie, ale potrzeba było tylko czasu i poszedł w drobmy mak. Mam właśnie wmontowany zapasowy obchodzę się z nim jak z jajkiem bo nigdzie nie znalazłem możliwości kupna dodatkowych. Jest dosyć świeży więc myślę że z czasem dodadzą te izolatory do osobnego zakupu bo co za sens kupować nowy samochód jak pęknie opona. Mimo to jestem z niego zadowolony.
By Jarek1079
#1707960
Obrazek


0,14 oma :lol:

I piekarnik jest ale strasznie sie nagrzewa na 80W
By kareo
#1715955
orientuje sie ktoś czy gdzies można ten izolator zamówic ?? wyskakuje mi na boxie co chwile ze jest zwarcie i stawiam że ten izolator znowu pękł xd
Awatar użytkownika
By Kusy35
#1716985
Planuję zakup pierwszego dripera w życiu. Polecacie od razu ten kupić, czy wybrać tańszego x v4?
By kareo
#1716987
bierz x5 tylko na izolator trzeba uważac ale to już nie jest problem.
By ZjadaczGłów
#1716989
Polecam v 3 to wystarczy na pierwszy raz
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1719589
Na pierwszy rda najlepsze będzie coś z velo. Jako że to temat o mutation to tylko v5.

Wytapano z Note Edge
By John Duda
#1745131
Wie ktoś jak wymienić izolator pik w mutationie bo popsuł się a ja za chiny nie umiem zmienić ?
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1745330
Domniemam, że musisz wykręcić wszystkie śrubki i pin+ i przy odrobinie siły powinien wyjść.
By kareo
#1747613
ja polecam jeszcze RDA do lodówki na 10-20 min włożyć. Łatwiej potem nowy izolator wcisnąć
Awatar użytkownika
By BoberChasers
#1761859
Potrzebne mi wiedzieć skąd mógłbym ten izolator peekowy/ceramiczny wziąć.
Bardziej na peeku mi zależy, widać go w pierwszym poście.
By koala
#1769715
Witam wszystkich użytkowników!

Na początek nieco o sobie: vapuję już jakieś 3 lata, z czego ostatni rok dopiero wyłącznie vapowanie. Zaczynałem na egonach, później Nautek ze spinerem i subox. Teraz już nieco bardziej zaawansowany sprzęt.

Co do samego mutka, to zakupiłem dripper w prima aprilisowej promocji, wiadomo w jakim sklepie. Zdziwiło mnie, że na bazie velo nie było wkręconych już śrubek, ale co tam, sprawne ręce i palce poradziły sobie. Chmurzy naprawdę dobrze, jedyny minus to mała wanienka, żeby e-liquid siedział w niej i czekał na wyparowanie. Mam jednak jedno pytanie: czy ktoś próbował w jakiś sposób zaślepić zaznaczone na grafice dziury? Ew czym to robił, bo chciałbym jednak nieco powiększyć 'pojemność' wanienki w parowniku. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Obrazek
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.