EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By DorotaM
Mam oba boxy ( Pico i eVic VTC mini) i jak dla mnie Pico jest zdecydowanie bardziej zgrabny. Jest naprawdę malutki i poręczny. :mrgreen:
Choć... lubię je oba. :wink:
Awatar użytkownika
By miron52
Czy weźmiesz eVica czy Pico, to będzie to dobry wybór. Moje córa bez wahania wybrała Pico, ale może zapytaj żony co jej się bardziej podoba.
Awatar użytkownika
By Staff36
miron52 pisze:Czy weźmiesz eVica czy Pico, to będzie to dobry wybór. Moje córa bez wahania wybrała Pico, ale może zapytaj żony co jej się bardziej podoba.

No właśnie z tym jest problem, ma być to prezent więc wolał bym jej nie pokazywać z pytaniem który jest ładniejszy, bo bestia się od razu połapie o co chodzi.
Awatar użytkownika
By Jamszoł
moja żona jara na iStick TC100W + Nautilus oraz iStick50W + Nautilus ( 2 komplety) i sama stwierdziła , ze gdyby pozostała przy "kobiecych" e-fajach to dawno wróciła by do analogów
A e-pali już też dość długo - widać w podpisie
To taki wstęp :D - nie koniecznie szukaj e-faje - typową dla kobiet
AAA i jeszcze jedno - zona nie ma 18 czy 20 lat i nie jara jakiejś e-fai dla szpanu
Awatar użytkownika
By Hunka
Staff36 pisze:
miron52 pisze:Czy weźmiesz eVica czy Pico, to będzie to dobry wybór. Moje córa bez wahania wybrała Pico, ale może zapytaj żony co jej się bardziej podoba.

No właśnie z tym jest problem, ma być to prezent więc wolał bym jej nie pokazywać z pytaniem który jest ładniejszy, bo bestia się od razu połapie o co chodzi.

Mam obydwa ale używam Pico ( i nawet kupiłam drugi).
Nie dlatego że ładniejszy czy mniejszy ale dlatego że wygrywa kształtem.
Jest owalny więc wygodniej mi się go trzyma i lepiej leży w dłoni.
Awatar użytkownika
By Staff36
Aktualnie moja ma kangertecha vod proale zawsze mojego cuboida z limitesem RDTA mi zabiera w domu, jak kiedyś jej powiedziałem że dam jej mojego a sobie kupię nowego to powiedziała że takiej kobyły nie będzie ze sobą nosić :shock: a według mnie jest całkiem poręczny są przecież większe.

Dlatego szukam czegoś co określam bardziej kobiecy czyli dość mały i nie za ciężki.
Awatar użytkownika
By Jamszoł
Moja jara na iSticku TC100W w domu a poza domem na iSticku 50
Kwestia przyzwyczajenia
Nie dała sie tylko jak na razie przekonać do parownika iJust2 :D
Awatar użytkownika
By Staff36
Kupiłem pico z melo III. Dostanie pod choinkę i mam nadzieję że się ucieszy. Zobaczmy już niedługo

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Jamszoł
no i co ? - ucieszyła się czy spuściła Cię ze schodów wraz z e-papierochem ? :D
Awatar użytkownika
By Staff36
Ucieszyła się, teraz tylko mojego kradnie jak padnie bateria lub jak chce coś lepszego bo umnie siedzi nowy limitless clasic. Ze schodów mnie nie zrzuciła bo nie zdążyłem przed świętami ich zamontować
Ogólnie powiem że zestawik calkiem jest fajny i w sam raz dla dziewczyny, zgrabny lekki i poręczny. Szkoda tylko że jest taka ograniczona średnica na czajniczek, choć już znalazłem taki adapter na FF dzieki któremu pozbywamy sie tego problemu.

Podsumowując sprzecik jak za takie pieniądze fajny i godny uwagi zobaczymy jak to bedzie po dłuższym użytkowaniu. W kazdym bądź razie dzięki wszystkim za udział w temacie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Aromaty Capella

Witam, są tu osoby, które zaopatrują się w aromat[…]

Cały czas trafiają do nas Państwa prośby o wprowad[…]

Aby po raz kolejny rozpędzić smutne myśli w tych s[…]

E-palę już 800 dni !

Święto w Święta :D Tuśka jak zwykle wielk[…]