EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By kycek75
Siemka.
Posiadam eVic Mini i do niego miałem Kangertech Subtank mini. Pasował mi on ale niestety się rozleciał. Jakias inna góra godna uwagi tego typu? Oczywiście żeby samemu skręcać grzałki. Kupiłem jakiegoś Goblina ale to wgl nie dla mnie i leży w kącie a sporo kosztował :/

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DorotaM
Kayfun v5 lub Merlin RTA.
Poczytaj sobie o nich.
By kycek75
Bardzo spodobał mi się ten Kayfun :D

By kycek75
Nikt się więcej nie wypowie?

Awatar użytkownika
By bulit73
kycek75 pisze:Nikt się więcej nie wypowie?
kycek75 pisze:Bardzo spodobał mi się ten Kayfun :D

To nad czym się zastanawiasz? Daj ogłoszenie w dziale "Kupię" i ciesz się wapowaniem :D
By kycek75
To że mi się spodobał to nie znaczy że nie chce innych propozycji :D

Awatar użytkownika
By pawel_aa
kycek75 pisze:To że mi się spodobał to nie znaczy że nie chce innych propozycji :D

Sam może byś coś poszukał zamiast tak siedzieć i modlić się do Świętej Matrycy.
By kycek75
Szukałem ale logiczne że ktoś ma inne opinie i czym więcej tym lepiej :) poza tym ktoś może polecić coś siedząc w temacie znacznie dłużej niż ja i zna się na tym bardziej

Awatar użytkownika
By miron52
Mnóstwo propozycji paść nie może, skoro Goblin dla Ciebie za trudny, ale TGT 3 może byś dał radę.
Awatar użytkownika
By marki51
To może spróbuj powiedzieć najpierw jakiego goblina kupiłeś? I co z nim nie tak :mrgreen:
Awatar użytkownika
By e_sat
Powiem prosto i dosadnie: Kup K5, przy tej wielorokości atomizerów, tanków zakup Kayfun`a, to dobry start dla wszystkich, którzy chcą się zagłębić w tajniki wapowania. Przedtem polecano Kayfuny 3.1 i to się sprawdzało :) Mam wszystkie Kajtki i jestem w szóstym niebie :)
By kycek75
marki51 pisze:To może spróbuj powiedzieć najpierw jakiego goblina kupiłeś? I co z nim nie tak :mrgreen:

Goblin mini V2
Jakoś mi nie podpwsowal po prostu. Ciężkie napełnianie, słaby smak

EXO XL i slabe nasaczanie liquidem

Witam, pojawialem sie anonimowo na forum, aczkolwi[…]

Wybór moda.

Cześć. Aktualnie mam Joyetecha Ego Aio i zapewne k[…]

Coppervape Skyline RTA

Niedawno pojawił się klon ciekawego parownika Skyl[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]