EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kondrzak
#1746916
Cześć i czołem ! jeżeli zły dział to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Mam tak problem z moim heraklesem jak w tytule cieknie i są przeciągi w sensie jak mam AF na pół i chcę sobie no tak popufać paszczowo mi się LQ przeciąga. Mało tego za każdym razem niezależnie od ułożenia waty przy napełnianiu baniaczka jest problem bo LQ no nie umiem inaczej powiedzieć cieknie jak poje****e . Próbowałem już różnych sposobów na ułożenie waty. nawet dopchałem w kanały po dość dużym kawałku waty i nadal jest ten problem nie mam już na ten atomizer siły macie jakieś pomysły ?

byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam!

I jeszcze przy okazji jeden problem z forum mam i nie mogę żadnych tematów otworzyć np z poziomu google (wyszukam i kliknę jakiś temat) dostaje komunikat że nie mam wystarczających uprawnień do przeglądania forum czy jestem zalogowany czy nie.
Awatar użytkownika
By miron52
#1746935
Na mój gust, to za mało waty w grzałce. Ma być ciasno w grzałce, a końcówki do kanałów "rozczesane". I wata nie może dotykać airholi pod grzałką. Dałbym jeden zwój mniej, ale zwiększył średnicę, żeby więcej waty weszło.
By Kondrzak
#1746936
Jeszcze więcej waty ? Ten parownik lubi aż Tyle ?

edit:

grzałka ma 3 mm średnicy od wewnątrz więc dać aż 4 i watę wepchac w kanały tak elegancko czy uciąć na równo z pierścieniem i zmechacić
Ostatnio zmieniony 05 sty 2017, 13:11 przez Kondrzak, łącznie zmieniany 1 raz.
By Kondrzak
#1747027
Problem rozwiązany dałem grzałkę na 4mm 5 zwoi wata ciasno i nie Cieknie i smak się poprawił bardzo :)

Załączam foto dla przyszłych pokoleń:

Obrazek
Obrazek

Temat można zamknąć chyba że sie przyda :D
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.