EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Konri
#1746600
Witam wszystkich i z góry przepraszam jeśli piszę w złym dziale. Pale elektryka nie dla szpanu czy vapowania ale dlatego, że lubię. Oczywiście nie mam jakiegoś drogiego e-p., bo jest nim IJust2, wybrałem go, bo miałem okazje u znajomego go przetestować a uznałem, że taka cena jest spoko. 1 pytanie co do tego elektryka to grzałka. Gdzieś wyczytałem, że te od ijusta są gorsze od chyba aspire czy jakoś tak pod względem smaku a na nim mi najbardziej zależy (jeśli tak to poproszę nazwe, która na 100% bedzie pasowała lub inną firme jeśli jest lepsza). 2 pytanie to jakie smaki polecacie. Lubię palić owocowe lub bardzo spodobał mi sie carmel od atmoslab, bodajże( jeśli ktoś zna lepszego producenta do carmelu jak i innych smaków to prosze napisać)(mowa tu o zerowkach-3). Oczywiście wszystko mieszam sam, aby nie tracić za dużo kasy :D Z góry dzieki za pomoc, pozdrawiam
By Konri
#1746617
Dodam też, że jestem na studiach o charakterze wojskowym przez co palenie papierosów musiały zniknąć, ponieważ na zajeciach fizycznych organizm nie dawał rady a przy e-p. nie czuje zaniżania kondycji.
Awatar użytkownika
By marki51
#1746645
erbis pisze:Landrynki, lizaki, słonecznik, pestki dyni... myślę, że będą lepsze niż e-papieros.

Tak jak kolego Ci radzi. Posłuchaj Go, to najlepsze rozwiązanie :beer:
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.