EPF
Awatar użytkownika
By Goldi
#1636135
Kolejna odsłona iSticka. Tym razem 200W i zasilanie z trzech akusów 18650.

Parameter:
Size: 57mm*37mm*84mm
Thread type: 510 thread
Cell type: High-rate 18650 cells (Continuous discharge current should be above 25A)
Output mode: VW/TC (Ni, Ti, SS, TCR-M1, M2, M3) mode
Output wattage: 1-200W
Resistance range: 0,05-1,5ohm (TC modes), 0,1-3,5ohm (VW mode)
Temperature range: 100-315℃/200-600℉ (TC modes)
Color: black, grey, white











Awatar użytkownika
By dywersant
#1636197
Jakoś tak mało ergonomicznie umieszczony przycisk. Chyba lepiej już kupić Wieska.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By tunajerzy
#1636223
Kurki i kogutki! Kto to utrzyma w ręku? 250 gram, do tego 3 akumulatory. Chyba że dołączą długi kabel do podłączania parownika i wapowanie na uwięzi :D
Jestem z tych raczej większych gabaratywowo i nawet Kuboid mnie męczy, jak potrzymam go dłużej.
By Fronti3r
#1636236
tunajerzy pisze:Kurki i kogutki! Kto to utrzyma w ręku? 250 gram, do tego 3 akumulatory. (...ciach...) nawet Kuboid mnie męczy, jak potrzymam go dłużej.

Nikt nie mówił że będzie lekko ;) Tylko czekam jak pojawi się wysyp box-ów na 4, 5 ogniw :D

Wizualnie to mnie osobiście nie powalił ale "ścićnięcie" akumulatorów poprzez ich ułożenie w "V"-kę to sensowny pomysł.
Półkolista część boxa powinna ładnie dopasować się do dłoni (raczej większej niż mniejszej ;-) ) a kciuk ląduje na guziorze.

Tylko te 200W, no z czym oni do ludzi, przecież teraz młodzież oczekuje minimum 350 z możliwością "tjuningu" do 400 :mrgreen:
Awatar użytkownika
By TrenerDaniel
#1636241
Szkoda ,że gwint nie jest na środku...


Mój wiesiek z ogniwami i w cienkiej gumce waży 330g (Cuboid 315 z ogniwami) nie jest specjalnie ciężki wiec i ten nie będzie pewnie
By orient
#1636321
dywersant pisze:Jakoś tak mało ergonomicznie umieszczony przycisk. Chyba lepiej już kupić Wieska.


Właśnie bardzo ergonomicznie. Akurat pod kciuk. Już do szewskiej pasji mnie doprowadzało to uparte umieszczanie przycisku z boku który trzeba naciskać palcem wskazującym albo wyginać kciuk. No i zmuszało do samodzielnego robienia modów. ;) Tyle, że straszliwy klamot. Ciekawe z czego go zrobili. Pewnie ze ZnAl-u, bo nie widzę wersji silver.
Awatar użytkownika
By xD_
#1641615
Ciekawe czy dostanie updejta do 250w jak wiesiek :D
By CodeineDreams
#1641616
Przyciski klikają dużo przyjemniej niż w cuboidzie, już nie mówiąc o "fire", który w cubo jest jak z odpustu. Klapka zabezpieczająca akusy, też jakoś solidniej się prezentuje ale to trzeba byłoby obmacać.
Awatar użytkownika
By spina304
#1646176
Gdzie ja w Polsce kupię akumulatory jakie zaleca producent? W ogóle to one są w szeregu czy równolegle?
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1646181
spina304 pisze:Gdzie ja w Polsce kupię akumulatory jakie zaleca producent?

A jakie zaleca?

spina304 pisze:W ogóle to one są w szeregu czy równolegle?

A jaka to różnica? W końcu i tak elektronika steruje, Ty tylko parametry zadajesz.
Awatar użytkownika
By spina304
#1646416
Szaddam pisze:
spina304 pisze:Gdzie ja w Polsce kupię akumulatory jakie zaleca producent?

A jakie zaleca?

O prądzie rozładowania powyżej 25a

spina304 pisze:W ogóle to one są w szeregu czy równolegle?

A jaka to różnica? W końcu i tak elektronika steruje, Ty tylko parametry zadajesz.


Choćby czas pracy lub amperaż.
Awatar użytkownika
By makus1984
#1685911
Ktoś posiada tego boxa moze sie wypowiedziec?:)
By Sagem
#1686917
VTC 5 ale 20A nie 30A będą dobre biorąc pod uwagę wapowanie na max 160 wat?
Awatar użytkownika
By eKrzemek
#1693891
Ja posiadam od pięciu dni to zasilanie i jestem pod wrażeniem. Bardzo fajnie wykonana obudowa. Wygodnie leży w dłoni. Po złapaniu mogę wygodnie naciskać "fire" bokiem kciuka. Kupiłem jako awaryjne zasilanie (podstawa eVic Vtwo Mini), ale gdyby był lżejszy to bym z nim łaził. Tak to się boję, że mi kieszenie w koszuli pourywa ;). Na temat mocy maksymalnej się nie wypowiem, bo używam standardowo max. 25W na ~1ohma SS316L. Raczej stabilnie trzyma temperaturę w trybie TC. Używam z bateriami Samsung INR18650-25R. Z rzeczy które mnie wkurzają, to straszne palcowanie się plastyku, który otacza przyciski i pod którym znajduje się ekran. Pozostała część obudowy jest matowa i nie jest to tak widoczne. Nic w obudowie nie lata i nie trzeszczy. Akusy ładuję w zewnętrznej ładowarce, więc się nie wypowiem na temat sprawności tej wbudowanej. Jeżeli miałbym się czepiać, to jak na razie otwieranie klapki na baterie przy pustym pojemniku jest trochę upierdliwe. W polskich sklepach nie widziałem jeszcze kondomów dla tego zasilania. Mnie skusiła do niego atrakcyjna cena, bo kupiłem na promocji w e-dymie za 119 PLN.
Awatar użytkownika
By rzuwbuotny
#1699369
Tak, dobre. Mogłeś zamiast nich wybrać lg hg2, bo mają większą pojemność = dłuższy czas wapowania, ale vtc5 też nie są złe :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Bart
#1702569
Ktoś miał/ma jakieś kłopoty z tym istick'iem? Zastanawiam się właśnie nad zakupem boxa na 3 bateryjki.

Poczytałem sporo o RX200s a o isticku 200W prawie nic nie ma :(

Klapka od akumulatorów dobrze trzyma?
By Skuggi
#1716390
dywersant pisze:Jakoś tak mało ergonomicznie umieszczony przycisk. Chyba lepiej już kupić Wieska.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Jeśli chodzi o fire button to możesz być pewien że umiejscowiony jest genialnie.Mam , używam i sam box w reku leży doskonale,nawet lepiej niż sam wiesiek. Obejmuję go trzema palcami , mały palec leci pod boxa a bok kciuka na fire button.Jakoś bardzo mi to przypasowało. Co do wagi się nie wypowiadam bo dla mnie nie stanowi problemu utrzymanie go w ręku(w końcu nie chodzę cały dzień go nosząc i wapując).Większym problemem jest schowanie go do kieszeni w lato , np. krótkich spodenek :(
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.