EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kieroownik
#1745109
Witam wszystkich :) dziś nabyłem w sklepie stacjonarnym zestaw Kangertecha Topbox mini w kolorze białym. Mam pytanie co do clearomizera, bo jest trochę inny :) według rozpiski powinien to być TOPTANK Mini który wygląda tak: Obrazek
mój natomiast wygląda tak:
Obrazek
Nawet na pudełku widoczny jest clearomizer taki jak na pierwszym zdjęciu :) Czy ja kupiłem jakąś chińską podróbkę ?

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
By Kieroownik
#1745118
Chodzi mi o miejsce w którym jest regulacja przepływu powietrza, wygląda zupełnie inaczej. Przy regulacji odkręca się cały clearomizer, a we wszystkich innych i na stronie producenta regulacja przepływu powietrza chodzi oddzielnie. No i jeszcze te białe "żeberka" są dosłownie na szybce, nie ma między nimi a szybką nawet najmniejszej szczeliny a w tym na stronie i w jakiś zagranicznych recenzjach na you tube jest tam jeszcze znacznie duży odstęp. Sprawdziłem przed chwilą na stronie producenta autentyczność z naklejki na pudełku i wychodzi że jest oryginalny :) z tym że pudełko było bez folii a identyczny clearomizer jak mój znalazłem jedynie na aliexpress. Może się nie potrzebnie nakręciłem ale zdziwiło mnie gdy oglądałem sobie pudełko przy vapowaniu i zacząłem szukać ;)
By Thenatoorat
#1745258
domekrap pisze:Proponuję wrócić do sklepu, poprosić o pokazanie innego zestawu, porównać i zapytać dlaczego wygląda inaczej.
Chociaż wydaje się że posiadasz https://img.fasttechcdn.com/402/4024102/4024102-10.jpg więc chyba kupiłeś właściwy zestaw.

Właśnie też znalazłem ten zestaw na fasttech. Ciekawe że na youtube wszystkie jakie widziałem, zbiorniki w zestwie Kangertech Topbox mini mają ten dodatkowy karbowany pasek pod wlotem powietrza.
By Kieroownik
#1745284
No właśnie mnie to zastanawia... a nie różni się jedynie dodatkowym "pierścieniem" tylko całym dołem ( podstawa grzałki ) tak to się chyba nazywa ? :) ja mam dwa większe wloty, a w tym drugim są cztery mniejsze :) No i najlepsze jest że na pudełku od mojego zestawu jest zdjęcie na którym clearomizer wygląda tak jak na yt czy stronie kangertech :) czyli nie tak jak mój ;)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.